bethesda softworks

Gry akcji

W Dishonored 2 zagramy za darmo

Wersje demonstracyjne, zwane również wersjami trial były kiedyś chlebem powszednim, jeśli chodzi o promowanie nowych gier i oprogramowania. W dzisiejszych czasach, z jakiegoś tajemniczego powodu, wydawcy gier niechętnie sięgają po tę formę promocji. Na szczęście nie wszyscy.
Gry flashowe

Fallout 4 pobił rekord sprzedażowy

Na kolejną część Fallouta przyszło nam czekać 5 lat i olbrzymi popyt na tę grę zobrazował się doskonale w wynikach sprzedażowych. W ciągu pierwszego weekendu Fallout 4 zarobił... 750 milionów dolarów!
Gry flashowe

Fallout 4 kontra internetowa pornografia

Kolejna odsłona kultowej serii gier RPG osadzonych w postapokaliptycznym świecie okazała się potężnym hitem. 12 milionów kopii gry dotarło już do dystrybutorów, a jej sukces odczuwa, ciut boleśnie, nieco inna gałąź przemysłu rozrywkowego.
Rozrywka

Bethesda: handel używanymi grami to duży problem

Piter Hines, odpowiedzialny za Public Relations w Bethesdzie uważa, że jak dotąd nie spotkał się z rozwiązaniem problemu handlowania używanymi grami, który byłby sprawiedliwy dla wszystkich zainteresowanych. Dla graczy, twórców i wydawców.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.