bethesda

Gry akcji

W Dishonored 2 zagramy za darmo

Wersje demonstracyjne, zwane również wersjami trial były kiedyś chlebem powszednim, jeśli chodzi o promowanie nowych gier i oprogramowania. W dzisiejszych czasach, z jakiegoś tajemniczego powodu, wydawcy gier niechętnie sięgają po tę formę promocji. Na szczęście nie wszyscy.
Gry flashowe

Fallout 4 VR nadal w produkcji

Podczas tegorocznych targów E3 Bethesda zapowiedziała prace nad przeniesieniem uniwersum Fallota 4 do wirtualnej rzeczywistości. Od tamtej pory jednak nie słyszeliśmy żadnej informacji na temat projektu. Na szczęście fani postapokaliptycznego świata mogą spać spokojnie.
Gry akcji

Dishonored 2: znamy wymagania na PC

Studio Bethesda opublikowało dzisiaj oficjalne wymagania swojej najnowszej produkcji - Dishonored 2 na platformę PC. Jej premiera zbliża się dużymi krokami, więc dobrze jest sprawdzić, czy wasz pecet poradzi sobie z tym tytułem.
Gry flashowe

Skyrim i Fallout 4 jednak będą wspierać mody na PS4

Gracze, którzy śledzili tą sprawę od jakiegoś czasu na pewno pamiętają: studio Bethesda zapowiedziało, że zarówno Fallout 4, jak i Skyrim (w wersji Special Edition) otrzymają wsparcie dla modów na konsoli PS4. Potem, w sierpniu Bethseda wycofała się z tego postanowienia, tłumacząc, że nie doszło do porozumienia z Sony. Na szczęście wygląda na to, że…
E-sport

Quake Champions: zapomnijcie o wersji na konsole

W końcu, po wielu latach, doczekaliśmy się zapowiedzi kolejnej gry z serii Quake, która w całości skupi się na trybie rozgrywki sieciowej (co samo w sobie jest wspaniałe) i... jak okazało się dzisiaj, wyjdzie tylko na komputery PC.
Gry flashowe

Endereal: kolejna gra zrobiona w Skyrim

Kiedy wydawać by się mogło, że o Skyrimie zapomnieli już wszyscy (nie licząc Bethesdy, która zapowiedziała remaster gry), okazuje się, że środowisko moderów gotowe jest zaprezentować światu swój kolejny projekt, który zaimponuje wszystkim. Oto Endereal.
Gry flashowe

Skyrim: Special Edition – porównanie grafiki

Na tegorocznych targach E3 Bethesda nieoczekiwanie zapowiedziała remaster jednej ze swoich najpopularniejszych gier. The Elder Scrolls V: Skyrim w odświeżonej wersji pojawi się na komputerach PC oraz konsolach nowej generacji 28 października br.
Gry akcji

Znamy ostateczne wymagania sprzętowe DOOM!

Bethesda udostępniła ostateczne wymagania sprzętowe najnowszej gry z serii DOOM. Premiera najnowszej strzelanki, w której ze złem walczyć będziemy bronią maszynową odbędzie się 13 maja, a pograć będzie można na następującej konfiguracji:
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.