biedronka

Gadżety

Gramofony Hykker trafią do sieci sklepów Biedronka

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją muzyczną przygodę z płytami winylowymi. 15 grudnia, czyli już w ten czwartek, w sieci sklepów Biedronka pojawią się tanie gramofony marki Hykker oraz kolekcja płyt winylowych.
Dźwięk

Soundbar w Biedronce za 199 zł

Portfolio marki Hykker właśnie powiększyło się o sprzęt RTV. Od 5 grudnia do sprzedaży wejdzie głośnik Soundbar Studio, który dostępny będzie w wybranych sklepach sieci Biedronka, w doskonałej cenie 199 zł.
Tablety

10-calowy tablet za 299 zł

myTab 10 III to najnowszy produkt polskiej firmy myPhone, wprowadzony na rynek wspólnie z siecią sprzedaży Biedronka. Produkt pojawił się w sklepach od 28 listopada, a dostępny jest w cenie 299 zł.
Narzędzia do PDA

Pancerny myPhone Hammer PLUS ponownie pojawi się w Biedronce

myPhone Hammer PLUS to propozycja superodpornego urządzenia dla wszystkich tych, którzy oczekują od telefonu komórkowego wytrzymałości w trudnych warunkach pracy oraz codziennym życiu. Urządzenie posiada pełen certyfikat IP67, który potwierdza jego odporność na kurz, brud oraz wodę. Dzięki wzmocnionej obudowie z elementami gumy niestraszne są mu również upadki na twarde podłoże. Dodatkowo telefon Hammer Plus…
Rozrywka

Kolejna porcja tanich gier w Biedronce

Świat ma wyprzedaże na Steamie, a my dodatkowo możemy cieszyć się z lokalnych promocji. Na przykład w Biedronce, gdzie od drugiego stycznia można będzie taniej kupić następujące tytuły:
Narzędzia do PDA

myPhone C-Smart: nowy smartfon z Biedronki za 299 zł

Polski producent smartfonów myPhone oraz sieć sprzedaży detalicznej Biedronka przyzwyczaili nas już do atrakcyjnych ofert, jeśli chodzi o telefony. Od sierpnia, do modeli DuoSmart i SMART dołącza nowa propozycja. Zestaw myPhone C-SMART: smartfon z ekranem IPS, działający w oparciu o system Android 4.4.2 oraz karta startowa "tuBiedronka", dzięki której użytkownik otrzyma roczny dostęp do Internetu.…
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.