bitcoin

Trendy

Bitcoin jest już droższy niż złoto

Dzisiaj miał miejsce ważny moment w historii. Cena kryptowaluty Bitcoin przekroczyła wartość złota. Eksperci twierdzą, że to tylko chwilowy skok, ale jednak warto ten fakt odnotować.
Narzędzia do PDA

W T-Mobile zapłacisz Bitcoinami!

T-Mobile Polska jako pierwszy operator telefonii komórkowej w Polsce wprowadza możliwość płatności Bitcoinami za doładowania. Przez trzy miesiące, klienci kupujący kody cyfrową walutą otrzymają 20% wartości doładowania gratis.
Prawo i polityka

Rosja banuje Bitcoina!

Roskomnadzor - rosyjska instytucja zajmująca się kontrolą mediów zablokowała dzisiaj rosyjskim internautom dostęp do pięciu stron związanych z kryptowalutą Bitcoin.
Trendy

Tajemniczy twórca Bitcoina rozpracowany

Jednym z powodów, dla których Bitcoin wzbudza sporo kontrowersji, jest tajemnicza postać jego twórcy – Satoshi Nakamoto. Na dobrą sprawę nie wiedziano o nim nic pewnego, a to przecież idealna pożywka do tworzenia najprzeróżniejszych teorii spiskowych. Na szczęście dzięki dokładnemu śledztwu przeprowadzonemu przez dziennikarzy amerykańskiej edycji tygodnika Newsweek wiemy już więcej, ale... czy rzeczywiście znamy…
Trendy

Bitcoin: dobra i zła wiadomość

Najsłynniejsza wirtualna waluta świata cały czas zyskuje na popularności, ale równocześnie coraz więcej osób patrzy na nią mocno podejrzliwie. Bo rzeczywiście jest się zarówno z czego cieszyć, jak i czym martwić.
Trendy

Bitcoin szybuje w dół

Niecały tydzień temu, cena Bitcoina przekroczyła 1000$. Już wtedy wielu analityków ostrzegało, że tak duże skoki wartości mogą być skutkiem spekulacji. Po tym jak chiński rząd ogłosił, że BTC nie będzie można wymieniać w chińskich bankach, bańka pękła...
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.