Blackberry

Smartfony

Wyciekły rendery BlackBerry Motion

Telefon wcześniej pojawiał się pod kodową nazwą Krypton. Nowe urządzenie BlackBerry nie będzie miało klawiatury i prawdopodobnie dostanie procesor Snapdragon 625 oraz wydajną baterię.
Narzędzia do PDA

Blackberry Keyone

Smarfon z systemem operacyjnym Android 7 oraz wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,5 cala i rozdzielczości 1620 x 1080 pikseli. Wyposażony w aparat 12,3 Mp.
Telefony

Jeszcze jeden telefon BlackBerry!

BlackBerry rezygnuje z produkcji telefonów. Będzie licencjonował swoją markę firmie TCL, ale nie będzie brał udziału w ich projektowaniu i produkcji. Na pożegnanie firma prezentuje swój ostatni telefon w historii.
Narzędzia do Windows

BlackBerry 10 będzie żył?

Firma BlackBerry zakończyła produkcję telefonów, a zanim to zrobiła, próbowała swoich sił rezygnując z oferowania urządzeń z BlackBerry 10 na rzecz Androida. Teraz, jak się okazuje, są producenci, którzy chcą kontynuować spuściznę Jeżyny.
Narzędzia do PDA

BlackBerry oficjalnie kończy z produkcją telefonów

W ostatnim sprawozdaniu finansowym, które zostało opublikowane dzisiaj kanadyjska firma BlackBerry jasno stwierdza, że wycofuje się całkowicie z produkcji sprzętu, w tym telefonów. Dla fanów marki jest to smutny dzień, chociaż od dawna spodziewaliśmy się, że w końcu nadejdzie.
Promocje

Duże obniżki cen BlackBerry Priv

Telefon Priv był krytykowany za swoją wysoką cenę, więc BlackBerry reaguje. Choć na razie obniżki mają charakter tymczasowy i regionalny, a to oznacza dodatkowe utrudnienia dla Polaków.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.