blizzard entertainment

Gry

Zagraj w Overwatcha w ten weekend za darmo

W "Overwatcha" można będzie zagrać za darmo już dziś od godziny 20:00. Darmowy weekend kończy się we wtorek, 21 listopada, o 9:00. Gra dostępna jest na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.
E-sport

To już koniec Battle.net

Serwery Battle.net zostały oficjalnie włączone 30 listopada 1996 roku po to, żeby w pierwszą część Diablo gracze mogli grać przez internet. W następnych latach Battle.net zmienił się w dużo bardziej rozbudowaną sieć, która przestała potrzebować jakiejkolwiek nazwy.
Gry flashowe

World of Warcraft: liczba graczy spadła do 5,5 miliona

Coś się kończy, coś się zaczyna. World of Warcraft niedługo skończy 11 lat i chyba nikogo nie dziwi to, że coraz mniej graczy płaci za możliwość logowania się do wirtualnego świata fantasy. 5,5 miliona to najmniejsza w historii liczba graczy World of Warcraft i ostatnia, oficjalnie podana przez studio Blizzard Entertainment. Szkoda.
Gry flashowe

World of Warcraft: nowe zdjęcia z filmu

Ekranizacja uniwersum World of Warcraft powstawała z trudem - kilka razy wyglądało nawet na to, że z projektu zrezygnowano. Od kilku miesięcy jednak fani WoW-a śpią jednak spokojnie i cierpliwie czekają na premierę.
Diablo III najwcześniej w 2011 roku Rozrywka

Tona nowości od Blizzarda!

Studio Blizzard Entertainment pojawi się na targach Penny Arcade Expo (PAX) East, które odbędą się w dniach 11-13 kwietnia w Bostonie. Legendarny deweloper zaprezentuje sporo nowości!
Gry flashowe

Ruszyła przedsprzedaż Diablo III na PS3

Wybrani sprzedawcy detaliczni na całym świecie rozpoczęli przyjmowanie zamówień przedpremierowych na nadchodzące wydanie Diablo III w wersji na konsole Sony. Na co mogą liczyć Ci, którzy zdecydują się zakupić grę już teraz?
Gry RPG i MMORPG

Project Titan: pierwsze plotki o nowym MMO Blizzarda!

Project Titan to nowa gra MMO tworzona przez studio Blizzard. O grze wiadomo niewiele - oprócz tego, że będzie to gra z gatunku MMO, nikomu jak dotąd nie udało się dowiedzieć niczego więcej. Wczoraj na stronie titanfocus.info pojawił się dosyć obszerny tekst z informacjami od "zaufanego i sprawdzonego źródła". Gotowi?
Gry RPG i MMORPG

W Diablo 3 pogramy na Playstation!

Na dzisiejszej konferencji, na której Sony po raz pierwszy zaprezentowało nadchodzącą konsolę PlayStation 4 pojawił się także jeden z najważniejszych ludzi z Blizzard Entertainment z szokującą wiadomością.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.