blizzard

Gry

Ponad 6 mln zł w puli nagród na turniejach IEM oraz ESL-One w Katowicach

Intel Extreme Masters zapowiedziano na 2-4 marca. Zespoły "CS:GO" powalczą o 2 mln złotych. Na zawodników "StarCrafta II" czekają nagrody o łącznej wartości 900 tys. złotych. Tydzień wcześniej, 24-25 lutego zorganizowany zostanie turniej ESL One w grę "Dota 2". 16 zespołów powalczy w nim o 3,6 mln złotych.
Gry strategiczne

StarCraft wraca!

Ta wiadomość na pewno zelektryzuje długoletnich fanów gier Blizzarda. Studio to postanowiło wydać grę StarCraft z dodatkiem Brood War w całkowicie odmienionej szacie audiowizualnej.
Gry flashowe

Zagraj za darmo w przygodówkę z uniwersum Warcrafta

W 1997 roku Blizzard zapowiedział grę Warcraft Adventures: Lord of Clans jednak coś w procesie developingu poszło nie tak i ostatecznie tytuł pojawił się jedynie jako demo targowe. Blizzard porzucił grę, choć była niemal w całości ukończona, a jej fragmenty stopniowo wyciekały do sieci.
E-sport

Blizzard dogadał się z Facebookiem

Do tej pory by pochwalić się fajną grą mogłeś wykorzystać popularne usługi pokroju Twitcha czy YouTube'a. Blizzard chce jednak oferować coś własnego, "natywnego". W opracowaniu tegoż pomógł mu Facebook.
E-sport

W Overwatch gra już 15 milionów ludzi!

Chyba możemy już uznać Overwatch - najnowszą grę studia Blizzard za niebywały sukces. Tydzień po premierze grało w nią już 7 milionów ludzi. Obecnie ta liczba wzrosła ponad dwukrotnie. Tak, Overwatch ma już 15 milionów graczy.
E-sport

Blizzard pozywa twórcę cheatów do Overwatch

Bossland to niemiecka firma, która zajmuje się tworzeniem i sprzedażą przeróżnych hacków, cheatów i innych "wspomagaczy" do gier, w tym do gier studia Blizzard. Ich ostatnia produkcja pozwalająca na spore "udogodnienia" podczas grania w Overwatch sprawiła, że Blizzard zdecydował się na pozew w amerykańskim sądzie.
Gry flashowe

Diablo 4 w drodze?

Od premiery ostatniej części słynnej serii gier RPG minęły już 4 lata. Wygląda na to, że Blizzard ponownie zwraca się w stronę uwielbianego przez graczy uniwersum.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.