bungie

Gry flashowe

Destiny 2 na pierwszym gameplayu

8 września na konsolach PS4 i Xbox One zadebiutuje Destiny 2, czyli kontynuacja przeboju studia Bungie. I choć nie znamy jeszcze terminu premiery wersji pecetowej, to o same grze co nieco już wiemy.
E-sport

Destiny 2 już oficjalnie!

Studio Bungie i wydawca Activision zapowiedzieli oficjalnie Destiny 2, kontynuację globalnego hitu Destiny, gry akcji FPP, która zabrała graczy w pełną rozmachu i przygód misję obrony ludzkości przed anihilacją.
Gry flashowe

Bungie zapowiada wielki reset postaci w Destiny 2

Ta wiadomość na pewno nie spodoba się wielu fanom gry Destiny, którzy poświęcili wiele godzin na to, aby dopracować swoje postacie w każdym, najmniejszym detalu. Studio Bungie - deweloper gry - zakomunikowało właśnie, że w Destiny 2 czeka nas wielki reset naszych awatarów.
Gry RPG i MMORPG

Druga część Destiny ukaże się jeszcze w tym roku

Gra Destiny ukazała się w 2014 roku. Była to pierwsza produkcja studia Bungie, bo tym jak odłączyło się ono od Microsoftu i zamiast tworzyć kolejne części Halo, skupić się na tworzeniu nowych tytułów. Fani Destiny z pewnością ucieszą się, że w tym roku pojawi się druga część tej gry.
Gry akcji

Nowy rozdział sagi Destiny

Destiny: The Taken King to kolejna przygoda jaka rozgrywać się będzie w świecie Destiny. Pojawi się nowa kampania i zlecenia, nowi wrogowie, lokacje, nowe strike'i i mapy Crucible.
Trendy

Fani gry Destiny mogą być z siebie dumni

Gracze skupieni wokół gry Destiny zdołali zebrać ponad milion dolarów na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Nepalu. Pieniądze już zostały przekazane potrzebującym, a społeczność graczy zapowiada, że chce dalej pomagać.
Gry akcji

Destiny stało się jeszcze większe

Destiny Expansion I: The Dark Below jest już dostępne do pobrania na PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One i Xbox 360. To pierwsze oficjalne rozszerzenie do świata Destiny, które zawiera nowe bronie i wyposażenie, które gracz może zdobyć w kolejnych epizodach kampanii oraz nowe elementy rozgrywki w trybie kooperacji i multiplayer.
Gry akcji

Destiny już w polskiej dystrybucji!

Gra zdobyła ponad 180 nagród i nominacji stając się jedną z największych premier tego roku w rozrywce elektronicznej. W lipcu odbyły się testy wersji beta gry, w których wzięło udział ponad 4,6 miliona unikalnych graczy, co czyni ją największą betą nowego tytułu na konsolach.
Statystyka

Destiny zapowiada się na hit!

Firma Activision oraz studio Bungie podsumowały przeprowadzone w dniach 17-27 lipca testy beta swojego najnowszego projektu – Destiny – futurystycznej, pierwszoosobowej gry akcji. Jak wynika z informacji dostarczonych przez producenta, grę sprawdziło 4 638 937 unikalnych graczy, co czyni testy Destiny największą betą nowego tytułu na konsolach.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.