capcom

Gry flashowe

W Resident Evil VII w trybie VR gra ponad 80 000 graczy

Capcom zaprezentował na swojej stronie różnej maści dane, które w czasie rzeczywistym zbierane są od graczy grających w najnowszą część serii Resident Evil. Wynika z nich, że tryb VR cieszy się dużym zainteresowaniem - mimo tego, że jest dostępny wyłącznie na PS4.
Gry flashowe

Dziś premiera Resident Evil VII

Capcom zadbał o to, by mieszkańcy Londynu mieli weekend pełen atrakcji. Najwięksi zapaleńcy mogli zmierzyć się ze swoim strachem w domu inspirowanym lokacją z najnowszej części Resident Evil VII.
Gry flashowe

Gry Capcomu za grosze

Jeśli jesteście fanami serii Resident Evil i checie nadrobić kilka zaległości warto zapoznać się z najnowszą odsłoną Humble Bundle, w której kupujecie gry w niskich cenach, a część dochodu ze sprzedaży zostaje przekazana organizacjom charytatywnym.
Benchmarki

„Carrizo”, czyli nowa generacja procesorów AMD

Mobilne procesory AMD APU "Carrizo" zapewnią istotny postęp w wydajności i energooszczędności. Nadchodząca linię ekranów UltraHD firmy Samsung będzie obsługiwać technologię FreeSync a studio Capcom ogłosiło, że wykorzysta technologię Mantle w nadchodzących tytułach swoich gier.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.