cd projekt red

Gry

Twórcy Wiedźmina padli ofiarą szantażu

Studiu CD Projekt RED wykradziono pliki wysokobudżetowej produkcji Cyberpunk 2077. Złodziej żąda od twórców okupu za nieopublikowanie materiałów, ale Polacy wiedzą, że z szantażystami się nie rozmawia.
Gry flashowe

Możesz już zagrać bezpłatnie w Gwinta

Gwint pierwotnie był zaledwie minigrą dostępną w Wiedźminie 3, ale karcianka tak bardzo przypadła do gustu graczom, że CD Projekt RED postanowił wydać ją w formie samodzielnej gry. Po wielu miesiącach testów Gwint został udostępniony wszystkim użytkownikom pecetów oraz konsol PS4 i Xbox One.
Gry flashowe

Wiedźmin za darmo do pobrania!

Pierwsza część Wiedźmina ma już swoje lata i wizualnie mocno odstaje od ubiegłorocznego hitu, ale jeśli nie mieliście do tej pory okazji zaznajomić się z wirtualnymi przygodami Geralta z Rivii to jest ku temu teraz najlepsza okazja.
Trendy

Promised Land powraca w 2017!

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, we współpracy z miastem Łódź oraz EC1 Łódź, ogłaszają tegoroczną edycję Promised Land — festiwalu dla profesjonalistów z branży kreatywnej z całego świata.
Gry flashowe

Wiedźmin 3 bez ulepszonej grafiki na PS4 Pro

Podczas zapowiedzi PS4 Pro, Sony obiecywało, że wiele z gier wydanych wcześniej na podstawowy model konsoli otrzyma stosowne łatki, które pozwolą cieszyć się dużo lepszą oprawą graficzną na nowym urządzeniu. Niestety,aktualizacja ominie polską super produkcję.
Gry flashowe

W Gwinta zagramy dopiero w październiku

CD Projekt Red po raz pierwszy zaprezentował Gwinta w formie samodzielnej gry komputerowej na tegorocznych targach E3 w Los Angeles. Tam też dowiedzieliśmy się, że pierwsze beta-testy tego tytułu rozpoczną się we wrześniu i... już wiemy, że tak się nie stanie.
Gry flashowe

Wiedźmin 3: Krew i Wino – recenzja

Większość współczesnych dodatków do gier to żałosny skok na kasę. CD Projekt RED wyłamuje się z tych standardów tworząc DLC, które mogłoby z powodzeniem zostać kolejną częścią serii o przygodach najsłynniejszego wiedźmina świata.
Konferencje, pokazy

CD Projekt RED zaprasza na festiwal Promised Land

Celem Promised Land jest wymiana wiedzy i doświadczenia, networking oraz zacieranie granic między sztuką tradycyjną i cyfrową. Inicjatywa ta skierowana jest zarówno do profesjonalistów chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, jak i do entuzjastów, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w branży.
Gry flashowe

Wiedźmin 3: Krew i Wino na nowym zwiastunie

31 maja na komputerach PC i konsolach nowej generacji zadebiutuje drugi i zarazem ostatni dodatek fabularny do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. CD Projekt Red zaprezentował zwiastun ukazujący nową krainę, którą będzie można zwiedzić dzięki DLC.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.