cd projekt

Gry flashowe

Karciankę Gwint przetestujemy już w najbliższy weekend

Gra karciana Gwint, która możecie kojarzyć, jeśli graliście w ostatnią część Wiedźmina już niedługo pojawi się jako odrębna gra. CD Projekt zakończył jej produkcję i teraz musimy poczekać tylko na jej stabilną i przetestowaną, albo też pomóc przy jej testowaniu. I to w najbliższy weekend!
Statystyka

CD Projekt Red o sukcesie trzeciego Wiedźmina

Wiedźmin III: Dziki Gon to spektakularny sukces na skalę światową i w pełni zasłużony. To jedna z najlepszych gier wideo w historii branży, co potwierdzają nie tylko rodzimi, ale i recenzenci pochodzący z innych krajów. Twórcy gry zachowali jednak pokorę i postanowili... podziękować graczom za tak pozytywny odzew.
Gry RPG i MMORPG

Znamy datę premiery Wiedźmina 3!

Jak pewnie wiecie, Wiedźmin 3: Dziki Gon miał ukazać się pod koniec tego roku. Otrzymaliśmy właśnie list otwarty od zarządu CD Projekt S.A, w którym wytłumaczono, dlaczego będziemy musieli poczekać trochę dłużej:
Gry flashowe

GOG zwróci pieniądze, jeśli w grze wystąpią problemy techniczne

GOG.com to doceniona na światowym rynku cyfrowa platforma dystrybucyjna, która oferuje głównie stare gry. Z uwagi na fakt, że większość z nich tworzona była na systemy, których dziś nikt już nie używa czasami w trakcie rozgrywki pojawiają się pewne komplikacje... Serwis postanowił wyciągnąć do graczy pomocną dłoń i podejść do sprawy niezwykle uczciwie.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.