cdp.pl

Trendy

Wielki Giermasz na Cdp.pl

Gry, książki, filmy, muzyka, sprzęt dla graczy - cyfrowy sklep cdp.pl obniżył właśnie ceny ponad 1500 produktów. Promocje potrwają do 28 marca, niektóre produkty jednak przecenione będą tylko przez jeden dzień, co oznacza, że najlepiej sprawdzać stronę sklepu codziennie.
Gry flashowe

500 gier na Wielkim Giermaszu CDP.pl

Już w ten weekend w warszawskim Muzeum Techniki i Przemysłu NOT odbędzie się Wielki Giermasz CDP.pl, towarzyszący wystawie Digital Dreamers. Wśród ponad 500 produktów o obniżonych cenach znajdą się gry na PC i konsole, audiobooki oraz produkty działu hobby.
Gry flashowe

Black Weekend w CDP.pl

Z okazji Czarnego Piątku polski wydawca zdecydował się obniżyć szereg produktów: gry konsolowe, gry komputerowe, filmy i książki znajdziecie w ten weeekend w promocyjnych cenach.
Gry flashowe

Świąteczny Giermasz w CDP.pl

Święta Bożego Narodzenia już za pasem, więc warto zacząć zaopatrywać się w prezenty, zarówno dla bliskich jak i dla siebie! Najbliższe dwa tygodnie to szalona świąteczna promocja na multimedia cyfrowe - gry, ebooki, audiobooki i filmy.
Gry flashowe

CDP.pl obchodzi drugie urodziny

Ależ ten czas szybko leci. Pamiętam dobrze początek serwisu w październiku 2012 roku, kiedy to w ofercie dostępnych było około 30 gier. Tymczasem dziś do wyboru mamy już 6500 pozycji!
Gry flashowe

Pół miliona gier po 9,99 zł!

Cykliczne wyprzedaże gier z katalogu CDP.pl zdobyły sobie sporą rzeszę entuzjastów. Do tej pory jednak zainteresowani musieli podróżować do warszawskiej siedziby studia. Tym razem promocja dostępna będzie w całej Polsce. Równocześnie będzie to największa wyprzedaż gier w historii wydawnictwa.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.