chip

Konkursy i turnieje

CHIP Produkt Roku 2016: wielcy wygrani

Serdecznie dziękujemy wszystkim czytelnikom, którzy oddali głosy w naszej ankiecie dotyczącej Produktu Roku 2016. Dzięki Wam kolejny raz mogliśmy nagrodzić najlepszych z najlepszych w swoich kategoriach. Każdy głosujący brał też udział w konkursie, w którym do wygrania były cenne nagrody.
Gry flashowe

Nasza relacja z Poznań Game Arena 2015

Po raz kolejny Międzynarodowe Targi Poznańskie zamieniły się w miejsce, o którym każdy gracz marzył od dziecka. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji było "Gramy Grubo" i trudno byłoby znaleźć lepsze podsumowanie tegorocznej edycji Poznań Game Arena.
Konferencje, pokazy

Tech Trendy 2015: relacja ze święta nowych technologii!

Gala Tech Trendy 2015 to prawdziwe święto wszystkich miłośników nauki, technologii i innowacji. W tym roku zgromadziła przedstawicieli środowiska naukowego i medycznego oraz liderów rynku technologicznego i informatycznego. Poznali oni zwycięzców plebiscytów CHIP Produkt Roku oraz Soczewki FOCUSA, wybranych przez czytelników miesięczników w głosowaniu online. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 8 kwietnia 2015 roku w…
Konferencje, pokazy

Odwiedź Strefę Nowych Technologii!

Drukarka 3D, Oculus Rift, Leap Motion, DICE+, Sphero - to tylko niektóre atrakcje przygotowane w ramach Strefy Nowych Technologii. Interaktywne multimedialne centrum dostępne będzie dla dzieci i dorosłych od 8 do 30 kwietnia w Centrum Handlowym Port Łódź przy ul. Pabianickiej 245 w Łodzi.
Konkursy i turnieje

CHIP Produkt Roku 2015 – ZAPOWIEDŹ

Już niebawem rozpoczniemy głosowanie na Produkt Roku 2015 - wyselekcjonowane przez redakcję szczególnie ciekawe i ważne urządzenia, programy i technologie rywalizują o tytuł króla w swojej kategorii. A skoro o kategoriach mowa – w tym roku doszło do małej rewolucji!
Trendy

Tech Trendy 2014 – nagrody rozdane!

Ponad 100 przedstawicieli największych firm IT w Polsce zgromadziło się 14 kwietnia w warszawskim hotelu Intercontinental, by dowiedzieć się, które osoby i produkty nominowane w różnych kategoriach zyskały największe uznanie w oczach czytelników CHIP-a i CRN Polska.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.