chris roberts

IT w małej i średniej firmie

Star Citizen zebrał już 76 MILIONÓW DOLARÓW

Ponad 850 tysięcy ludzi, którzy wsparli projekt, 76 milionów dolarów wpłat - to czyni najnowszą produkcję Chrisa Robertsa największą produkcją ufundowaną przy pomocy kampanii społecznościowej. Roberts zamiast pławić się w napływających kwotach, przeznacza je na rozszerzenie Star Citizena. Poniższy zwiastun pokaże Wam jak bardzo bogata będzie ta produkcja.
Rozrywka

Twórcy Star Citizena zaprezentowali moduł FPS!

Oprócz tego, że w Star Citizen będziemy mogli pilotować najróżniejsze statki kosmiczne i dzięki nim przemieszczać się w przestrzeni kosmicznej, walczyć z piratami, czy brać udział w wyścigach, od czasu do czasu będzie można też wstać z fotela pilota i chwycić karabin.
Rozrywka

Pobierz Wing Commandera 3 za darmo!

Chris Roberts nie daje o sobie zapomnieć. Czekając na premierę Star Citizena, każdy kto posiada konto w serwisie Origin może pobrać za darmo trzecią część Wing Commandera i przenieść się do szalonych lat 90'.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.