ci games

Gry akcji

Sniper Ghost Warrior 3: nowy zwiastun wygląda całkiem nieźle

Więź pomiędzy braćmi może być skomplikowana, równocześnie jednak niepowtarzalna. Twórcy Sniper Ghost Warrior i Lords of the Fallen mają zaszczyt zaprezentować krótki podgląd na relację pomiędzy Jonem i Robertem Northem, których historia jest jednym z głównych wątków fabularnych w zbliżającej się grze Sniper Ghost Warrior 3.
Gry flashowe

Sniper: Ghost Warrior 3 ponownie przesunięty

Pierwotnie wysokobudżetowa gra polskiego studia CI Games miała ukazać się w drugim kwartale 2016 roku. Później debiut przeniesiono na 27 stycznia br. i kolejno na 4 kwietnia. Teraz okazuje się, że twórcy potrzebują jeszcze dodatkowych trzech tygodni pracy...

Lords of The Fallen: recenzja

Najnowsza produkcja CI Games i Deck 13 nie poprowadzi Cię za rękę, raczej chwyci Cię za nią i zrobi wiele, żeby Ci ją wyrwać. Dlatego jest taka fajna.
Gry akcji

7 minut z Lords of The Fallen

CI Games na czele z Tomaszem Gopem pracuje nad grą od września 2011r. Dziś możemy w końcu obejrzeć pierwszy materiał z rozgrywki. Czy tego właśnie się spodziewaliśmy?
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.