Cisco

Antywirusy

Cyberwojna to e-biznes

Eksperci ds. cyberbezpieczeństwa z firmy Cisco zadali cios grupie hakerów, którzy czerpali 30 mln dolarów rocznie wykorzystując zestaw eksploitów o nazwie Angler.
Trendy

Niemcy testują pierwszą inteligentną drogę

W Hamburgu od maja tego roku trwają testy pierwszej w Europie inteligentnej drogi. Inteligentnej, czyli zarządzanej praktycznie w pełni przez elektronikę. Czym różni się od zwykłej, asfaltowej powierzchni, z której korzystamy przemieszczając się po Polsce?
Gadżety

Wielki sojusz na rzecz inteligentnych domów

Urządzenia domowe, systemy HVAC i elektronika użytkowa: wszystko "spięte" w jedną całość i dające się kontrolować nawet za pomocą twojego telefonu. By to osiągnąć, niezbędne są pewne informatyczne fundamenty. Pewne konsorcjum chce je opracować.
Prawo i polityka

Apple broni Xboxa 360 przed Motorolą

Microsoft przegrał proces z Motorolą o patenty, w wyniku czego sędzia prowadzący sprawę zarekomendował zakaz importu konsol Xbox 360 S na teren Stanów Zjednoczonych. Przeciwne rekomendacje nadesłali rywale Microsoftu.
Routery WiFi N

Cisco RV110W-E-G5-K9

Sprzęt godny polecenia z uwagi na stabilność pracy i dużą funkcjonalność, która będzie użyteczna tylko z punktu widzenia firmy. Użytkownicy domowi większości opcji nie wykorzystają.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.