cloud imperium games

Gry flashowe

Ile gigabajtów zajmuje kosmos?

Star Citizen to gra-marzenie wielu graczy. Realizacja projektu Chrisa Robertsa - twórcy Wing Commandera czy Freelancera - nie byłaby możliwa, gdyby nie astronomiczne kwoty wpłacane przez fanów. Ale ten symulator kosmiczny będzie wyjątkowy nie tylko za sprawą samych inwestycji, ale także rewelacyjnej, dopieszczonej do granic możliwości oprawy wizualnej.
Rozrywka

Twórcy Star Citizena zaprezentowali moduł FPS!

Oprócz tego, że w Star Citizen będziemy mogli pilotować najróżniejsze statki kosmiczne i dzięki nim przemieszczać się w przestrzeni kosmicznej, walczyć z piratami, czy brać udział w wyścigach, od czasu do czasu będzie można też wstać z fotela pilota i chwycić karabin.
Gry akcji

Prace nad Star Citizen opóźnione

O symulatorze kosmicznym Star Citizen jest głośno już od jakiegoś czasu. Nie dość, że grą zajmuje się Chris Roberts, twórca Wing Commandera, to na dodatek owa gra zebrała niesamowitą ilość funduszy na jej produkcję.
Benchmarki

Oto pierwsze gry wykorzystujące AMD Mantle

Nowi deweloperzy dołączają do współpracy z firmą AMD, aby wykorzystując możliwości niskopoziomowego API zoptymalizowanego dla kart graficznych i procesorów APU firmy AMD, zwiększyć wydajność i uprościć proces tworzenia gier.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.