Club3D

Benchmarki

Wielki TEST kart graficznych!

Na rynku pojawiają się nowe tytuły gier oraz nowe karty graficzne, ceny starszych spadają, a pytanie pozostaje cały czas aktualne – co wybrać, aby pograć i przy okazji nie przepłacić.
Benchmarki

Dwa rdzenie od Club 3D!

O dwurdzeniowych kartach AMD Radeon HD 7990 po raz pierwszy usłyszeliśmy w momencie premiery Radeona HD 7970 w grudniu 2011 roku. Zaprezentowany na slajdzie budził ciekawość dziennikarskiego grona. Przez ponad pół roku czasu AMD odpowiadało iż prace nad nim trwają... aż w końcu jest! Tyle że nie od AMD...
Benchmarki

GeForce GTX 660 – nareszcie ideał?

Pomimo siedmiu miesięcy obecności na rynku kart z rdzeniami Kepler trudno nazwać je "przystępnymi cenowo" dla mniej zamożnych graczy. Podczas gdy najtańszy w ofercie GeForce GTX 660 Ti to nadal wydatek około 1200 zł z nadzieją spoglądamy na dzisiejszą nowość...
Benchmarki

Club3D PokerSeries

Na karty nie referencyjne jak zazwyczaj trzeba było chwile poczekać. Club3D swoją linie nazwał PokerSeries i wszystkie nazwy nawiązują do figur z talii kart, tak więc mamy kilka wersji tej samej karty pod różnymi nazwami.
Benchmarki

Club 3D Radeon HD 6870 X2 2048MB GDDR5

Club 3D Radeon HD 6870 X2 jest nową konstrukcją na rynku kart graficznych. Stworzona została na podobieństwo Radeona HD 6990, natomiast zbudowana ze słabszych Radeonów HD 6870. Jej układ chłodzenia jest zarówno wydajny jak i cichy.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.