colorovo

Tablety

Colorovy i tani tablet dla biznesmena

Zmysł biznesowy to cecha, którą ma posiadać CityTab Supreme 10" – najnowszy tablet marki Colorovo, który właśnie trafił do sprzedaży. Urządzenie bazuje na podzespołach Intela. Wyposażone jest w system Windows 8.1, pakiet MS Office, a dodatkowo zintegrowane z klawiaturą.
Artykuły

Test Colorovo CityTab Vision 7

Sekret dobrego tabletu tkwi w tym, żeby był dobry i tani. Nie, nie żartuję - jak sami możecie sprawdzić czytając informacje na temat wielkości sprzedaży tabletów, cena liczy się co najmniej równie bardzo, co jakość i możliwości. Dlatego właśnie prawdziwą sztuką jest stworzyć urządzenie, które będzie oferowało wystarczająco dużą wydajność, żeby użytkownik mógł z niego…
Tablety

Pierwszy polski tablet z ekranem 3D

Colorovo CityTab Vision 8" to pierwszy w Polsce tablet wyświetlający prawdziwy obraz 3D. Ekran daje możliwość oglądania filmów, zdjęć oraz wyświetlania gier z zastosowaniem efektu 3D bez konieczności używania specjalnych okularów.
Trendy

Co mają ze sobą wspólnego maraton i nowe technologie?

Marka Colorovo została partnerem drugiej edycji MCI Maraton Mazury – imprezy promującej aktywny wypoczynek, zdrowy styl życia i rodzinne spędzanie wolnego czasu. Producent elektroniki użytkowej i akcesoriów mobilnych przygotował atrakcje IT specjalnie dla maratończyków.
Tablety

7 cali za 300 złotych

CityTab Lite 1.1 to nowa odsłona 7 calowego tabletu marki Colorovo. Nowa wersja została wyposażona w wydajny procesor i zaprojektowana w nowym designie.
Tablety

Kieszonkowy tablet

Oferta marki Colorovo poszerza się o kolejny model tabletu- wersję mini popularnego CitiTab Vision 10". Nowy CityTab z 7 calowym ekranem zachowuje parametry poprzednika, a dodatkowo mieści się w kieszeni marynarki.
Tablety

Tablet Vision z prezentem od Colorovo

Rozwiązanie firmy Symantec to program dedykowany do ochrony danych w urządzeniach mobilnych. Kupując Tablet CityTab Vision 10" od marki Colorovo dostajemy pełną ochronę urządzenia, na rok, w prezencie.
Konkursy i turnieje

Inspiracje Colorovo

6-go maja wystartował projekt zatytułowany "Inspiracje Colorovo". Ogólnopolski konkurs skierowany jest głównie do studentów uczelni artystycznych ale swoich sił może spróbować każdy, kto ma w sobie duszę artysty. Celem konkursu jest stworzenie pracy inspirowanej Colorovo – marką własną ABC Data. Zwycięskie prace zostaną nagrodzone i zawisną w siedzibie firmy.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.