coolermaster

Benchmarki

Intel Skylake i lepka sprawa chłodzenia

Intel Skylake miały okazać się rewolucją. Po raz pierwszy bowiem udało się wyprodukować procesory w ulepszonej technologii 14 nm, uzyskując tym samym dużo większą wydajność i większe osiągi. Niestety szczęście nie trwało wiecznie...
Recenzje

Cooler Master HAF Stacker 935

To w zasadzie dwie obudowy w jednej - większa pomieści płytę ATX i karty graficzne o długości 36 cm, do mniejszej zamontujemy płytę mini-ITX lub zestaw chłodzenia wodnego.
Gry flashowe

Cooler Master: solidne klawiatury dla graczy

Cooler Master CM Storm MECH i Cooler Master CM Storm Quickfire Ultimate - te dwa modele trafiły do mnie do testów, tuż po zakończeniu targów PGA. Klawiatury mechaniczne to mój fetysz, więc uprzedzam - ten wpis dla większości z Was może być po prostu nudny. Jeśli jednak jesteś graczem i przymierzasz się do zakupu mechanicznej…
Obudowy i zasilacze

Obudowa wszystko mieszcząca

Format mini-ITX kojarzy się raczej z średnimi komputerami do odtwarzania plików multimedialnych. Mało osób w tym my wyobrażamy sobie taki komputer jako prawdziwą maszynę do grania i zadań profesjonalnych.
Chłodzenie

Cooler Master prezentuję nowy radiator typu tower

Cooler Master, jeden z najlepszych producentów obudów, systemów chłodzenia, zasilaczy czy urządzeń peryferyjnych zaprezentował najnowszy zestaw chłodzenia dla CPU - TPC 800. Model ten, na tle konkurencyjnych rozwiązań, wyróżnia się zastosowaniem dwóch, pionowych komór parowych, które znacznie podnoszą możliwości odprowadzania ciepła z procesora oraz gwarantują wysoką efektywność pracy.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.