creative assembly

Gry akcji

Zapomnijcie o sequelu Obcego: Izolacji

Wydawać by się mogło, że gra, która zebrała tak pozytywne oceny od recenzentów i użytkowników to żyła złota. Niestety nie zawsze zachwyty w branży idą w parze z dobrą sprzedażą produktu.
Gry flashowe

Obcy: Izolacja – recenzja gry

Nikt w kosmosie nie usłyszy Twojego krzyku? Nieprawda. ON usłyszy. Zawsze. Nie biegaj, nie strzelaj, nie wychylaj się zza narożnika, a będąc schowany w szafce- najlepiej nie oddychaj. Przygotuj się na długą wędrówkę po opuszczonej stacji, w trakcie której bez przerwy będziesz czuł obecność jednego z największych drapieżników w historii popkultury.
Gry akcji

Jak bardzo straszyć nas będzie Alien: Isolation?

Ekipę redaktorów portalu IGN poproszono o przetestowanie najnowszej gry Creative Assembly. Pojedynczo, w ciemnym pokoju, ze słuchawkami na uszach gracze sprawdzali czy nowa produkcja osadzona w uniwersum Obcego jest tak straszna, jak obiecują twórcy...
Gry flashowe

Alien: Isolation – na taką grę czekali wszyscy fani „Obcego”

Zamiast szybkiej akcji skupiającej się na eksterminowaniu ksenomorfów twórcy postawili tym razem na klimat i wszechobecne poczucie zagrożenia. Tak, tak - takie zapewnienia słyszeliśmy już nie raz przy poprzednich produkcjach, ale zapowiedzi Alien: Isolation towarzyszy też fragment gameplayu, któremu trudno odmówić atmosfery pasującej idealnie do tego uniwersum.

Poczekajcie z graniem w Total War: Rome II

Jeśli tak jak ja jesteście fanami serii Total War i zawsze ceniliście jej twórców za dopracowane, wymagające i świetne strategie doradzam poczekać z zakupem Total War: Rome II
Rozrywka

Rome II: Total War w produkcji?

Total War to bodaj najbardziej znana pecetowa seria RTS-ów osadzonych w realiach historycznych. Creative Assembly przygotowało już siedem części. Teraz pojawiły się plotki, że temat Starożytnego Rzymu zostanie odświeżony.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.