Creative

Creative Labs Halo

Jeżeli mielibyśmy wybierać budżetowy głośnik Bluetooth, wybralibyśmy Creative Labs Halo. Pracuje do 8 godzin bez ładowania, pozwala na bezprzewodowe sterowanie, jak i podłączenie urządzeń audio. Może być używany jako głośnik telefonu.
Dźwięk

Kratos S3: nowe głośniki od Creative

Nowa generacja głośników dla graczy 2.1 z serii Sound BlasterX Pro-Gaming trafiła do sklepów, pierwsza seria znalazła się z sieci Auchan. Zestawy zapewniają emocjonujące i realistyczne doznania dźwiękowe podczas wirtualnych potyczek i są znacznie mocniejszymi następcami znanej serii głośników Creative P380.
Dźwięk

Sound Blaster ZxR: wysoka jakość dźwięku nie tylko dla graczy

Karta dźwiękowa Sound Blaster ZxR marki Creative świetnie da sobie radę z wysokoomowymi słuchawkami oraz umożliwi szeroko pojętą emulację dźwięku wielokanałowego. Jednym słowem wysokie tony i dudniące basy przestaną być problemem a jakość dźwięku nabierze zupełnie innego znaczenia. Znaczenia nabierze również wirtualna rzeczywistość podczas gry np. w Wiedźmina 3, FIFĘ 15 czy Overwatch.
Dźwięk

Sound Blaster R3: sposób na podbicie YouTube’a?

Internet to narzędzie gwiazd. Niegdyś królowała telewizja, dziś śmiało można stwierdzić, że sieć to najlepsza metoda na wypromowanie swojego talentu. Polski rynek ma wiele przykładów gwiazd, które rozpoczęły karierę w internecie: Margaret, Honey, czy Dawid Kwiatkowski. Jak więc podbić sieć swoim talentem?
Dźwięk

Creative Hitz WP380, czyli słuchawki „na miasto”

Wychodząc na zewnątrz i wkradając się w miejski gwar, możemy zauważyć, że zrobiła się moda na nauszne, słuchawki bezprzewodowe. Liczy się jakość dźwięku i najlepszy design. Przykładem tego są miejskie słuchawki marki Creative - Hitz WP380.
Dźwięk

Sound BlasterX H3: nowe słuchawki dla graczy

Sound BlasterX H3 został opracowany z myślą o mobilności i komforcie. To przenośny, analogowy zestaw słuchawkowy marki Creative, przeznaczony dla graczy. Jest w pełni mobilny, można go złożyć i zabrać ze sobą, a wytrzymała i lekka konstrukcja temu sprzyja.
Dźwięk

Mała karta, duża moc

Sound Blaster, czyli rodzina kart dźwiękowych opracowana przez firmę Creative Labs, wciąż zaskakuje. Tym razem, za sprawą Sound Blaster E5 - małej, przenośnej karty do telefonów komórkowych i słuchawek.
Recenzje

Testujemy zestaw Sound Blaster Evo Zx

Markę Sound Blaster firmy Creative znał swego czasu każdy gracz. Dziś, w dobie powszechnych zintegrowanych układów dźwiękowych jej blask nieco przygasł. Nie oznacza to jednak, że dalej nie znajdziemy ciekawych propozycji.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.