deep silver

Gry akcji

Niejasna przyszłość Dead Island 2

Zapowiedziana na ubiegłorocznych targach E3 gra miała pojawić się na konsolach nowej generacji i komputerach PC już w tym roku, jednak niedawno twórcy przesunęli premierę na rok 2016. Nowe informacje sugerują, że sequel ciepło przyjętej gry o zombie może borykać się z poważniejszymi problemami.
Gry akcji

Ryse: Son of Rome dostępne od teraz na PC

Ryse: Son of Rome od Cryteka dostępne jest od dziś w wersji cyfrowej na PC. Tytuł w pełni korzysta z możliwości komputerów osobistych, oferując graczom podróż do Imperium Rzymskiego z obsługą rozdzielczości 4K.
Gry akcji

Zombie opanowują miasto!

Wydawnictwo Techland informuje, że już jest dostępna gra Dead Island Riptide. Produkt jest dostępny w sklepach w całej Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 89,90 zł na platformę PC oraz 179,90 zł na PS3 oraz Xbox360. Zombie apokalipsa opanowuje kraj.
Gry akcji

Dead Island Riptide: edycja kolekcjonerska już dostępna

Wydawnictwo Techland informuje, że dostępna jest już Edycja Kolekcjonerska Dead Island Riptide. Można ją nabyć w przedsprzedaży w sklepie Wirtualny Punkt w cenie 199,90 zł na platformę PC oraz 299,90 zł na PS3 oraz Xbox360. Ilość egzemplarzy jest ograniczona. Premiera gry już 26 kwietnia 2013.
Gry akcji

W Saints Row 4 zagramy jeszcze w tym roku!

W zeszłym roku Volition Studio rozpoczęło pracę nad "Enter the Dominatrix" - mającego być dodatkiem do trzeciej części gry. Postanowiono jednak przeznaczyć więcej funduszy i zrobić pełnoprawną część. Od czasu rozpadu THQ, Volition Studio przejął Deep Silver i od tamtej pory o SR4 nie było wiadomo nic...

„Chcemy zjeść twój móóóózg!!” Z pamiętnika przerażonego podróżnika, czyli recenzja „Dead Island”

Premiera tej gry miała miejsce we wrześniu, kojarzącym się nieodłącznie z końcem wakacji. Część z Was na pewno spędziła je w jakimś egzotycznym kurorcie. Złote plaże, palmy, lazurowa woda, drinki i roznegliżowane kobietki. Z naszych ramion nie zeszła jeszcze brązowa opalenizna, a zmierzając do pracy czy szkoły wspominamy z rozrzewnieniem, że nie tak dawno temu…

Dead Island to najlepsza gra o zombie

Nie lubię gier o zombie. Jakoś nigdy klimat nieumarłych do mnie nie przemawiał. Dlatego jak dostałem do zrecenzowania polską grę Dead Island, to westchnąłem, przeczuwając, że będę grał, bo muszę. Okazało się jednak, że Techland stworzył bardzo przyjemną grę.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.