deezer

Narzędzia do PDA

Samsung i Deezer łączą siły

Ponad 30 milionów utworów w wysokiej jakości, dostępnych bez opłat i reklam to prezent dla przyszłych właścicieli Samsung Galaxy S5. Wraz z zakupem najnowszej wersji sztandarowego smartfonu Samsunga, otrzymają oni bezpłatny dostęp, przez sześć miesięcy, do usługi Deezer Premium +.
Użytkownicy sieci Orange mogą mieć chwilowy problem z dzwonieniem Trendy

Deezer w Orange? Ma być lepiej.

Tydzień temu pisaliśmy, że dostęp do usługi Deezer aktywowanej w sieci Orange nie będzie działał jeśli wykorzystamy darmowe dane. Według zapewnień operatora ma to się zmienić.
Telefonia

Płacisz za Deezera w Orange? Uważaj!

Dostęp do usługi Deezer aktywowanej w sieci Orange nie będzie działał jeśli wykorzystasz darmowe dane, mimo że związany z tą usługą transfer nie "zjada" podstawowego pakietu. Takich kłopotów nie będą mieć właściciele kontraktów bez darmowych danych.
Gry flashowe

Czy Microsoft kupi Deezera?

Znana nam już bardzo dobrze francuska usługa muzyczna Deezer już w styczniu trafi na rynek amerykański. Według niepotwierdzonych informacji, to zwróciło uwagę Microsoftu, który zastanawia się, czy owego Deezera... nie kupić.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.