nk.pl

Umowy i fuzje

Onet.pl (prawdopodobnie) kupił Naszą Klasę!

Pewne jest to, że serwis nk.pl został wystawiony na sprzedaż, niemal pewne jest już również sfinalizowanie transakcji. Według docierających do nas z kilku źródeł informacji o Naszą Klasę (dawna nazwa serwisu) walczyły między innymi portale Wirtualna Polska i Onet.pl.
Szybki rozwój funkcjonalności smartfonów, które pełnią już rolę minikomputerów, banków zdjęć, komunikatorów, a nawet okienek bankowych, powoduje lawinowy wzrost powstawania aplikacji mobilnych. Narzędzia do PDA

Internet w smartfonie popularny wśród kobiet

Portal nk.pl zbadał aktywność Użytkowników na swojej platformie mobilnej. Okazuje się, że Polacy inaczej korzystają z komórkowych wersji serwisów społecznościowych. Wyniki obalają również kilka powszechnych wyobrażeń o typowym użytkowniku mobilnego Internetu.
Witryny internetowe

Pięć lat temu zmienił się polski Internet

Od 11 listopada 2006 roku, strona nieustannie zyskiwała nowe funkcjonalności, stając się wielokanałową platformą komunikacji dla polskiego internauty. Dziś z NK korzysta kilkanaście milionów osób, a serwis jest jedną z najpopularniejszych stron w polskim Internecie.
Witryny internetowe

Duże zmiany na portalu nk.pl

Koniec wakacji to czas wielu zmian produktowych w nk.pl. Przedstawiciele portalu zapowiadają: nową galerię zdjęć, aplikację miniNK na komputery z systemem Windows, a także rozwój wersji mobilnych.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.