oktawave

Komunikaty

Oktawave certyfikowanym dostawcą usług Red Hat w Polsce!

Oktawave, polska chmura obliczeniowa, przystępuje do programu certyfikowanych dostawców chmury i usług Red Hat. W ramach współpracy Oktawave udostępni wydajną i skalowalną infrastrukturę chmury wraz z gotowymi do uruchomienia aplikacjami firmy Red Hat, zapewniając przy tym godzinowe rozliczanie i profesjonalne wsparcie techniczne.
Dyski internetowe i serwery

Oktawave: polska chmura lepsza od Amazonu i Microsoftu!

Oktawave, polska platforma chmury obliczeniowej należąca do Grupy K2, znalazła się w czołówce niezależnego porównania dostawców cloud computingu opracowanego przez CloudHarmony. Testy pokazują, że technologia z Polski jest liderem w zakresie rozwiązań storage'owych, pokonując na tym polu takie firmy jak Amazon Web Services czy Microsoft Azure.
Chmura to zło? Być może, ale najpierw dowiedz się czym właściwie ona jest IT w małej i średniej firmie

Orbizer otwiera nowe możliwości dzięki Oktawave

Softhis - krakowski software house - wprowadza na rynek platformę wspierającą zarządzanie projektami oraz relacjami handlowymi z poziomu każdej przeglądarki internetowej. Usługa dostępna w modelu SaaS została przygotowana głównie z myślą o potrzebach sektora małych i średnich firm, dla których do tej pory nie oferowano narzędzia łączącego zarządzanie projektami i CRM w jednym miejscu. Nowa…
Programowanie

Środowiska programistyczne gotowe od ręki

Oktawave, polska platforma chmury obliczeniowej należąca do Grupy K2, nawiązała technologiczną współpracę z firmą MegiTeam – dostawcą innowacyjnych technologii webowych dla programistów. W ramach współpracy, MegiTeam dostarcza obrazy gotowych środowisk programistycznych uruchamianych w chmurze Oktawave. Nowe obrazy bazują na frameworkach Ruby on Rails, Django oraz Node.js.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.