opera

Przeglądarki internetowe

Jeszcze szybsza Opera 41

Polsko-norweska Opera cały czas pracuje nad udoskonalaniem swojej przeglądarki i, trzeba przyznać, że jest to najdynamiczniej rozwijający się produkt tego typu. A zmiany w nowej wersji powinny wszystkim przypaść do gustu.
Luki bezpieczeństwa

Włamanie do Opery!

Opera wysłała wiadomość mailową wszystkim użytkownikom usługi Opera Sync informując ich o konieczności natychmiastowego zresetowania ich haseł z uwagi na wykryte włamanie na jej serwery.
Dostęp do Internetu

Opera VPN już dostępna dla Androida

Opera udostępniła dzisiaj darmową i nielimitowaną aplikację VPN na Androida. Aplikacja pozwala chronić prywatność, blokować śledzące ciasteczka, uzyskiwać dostęp do blokowanych treści i aplikacji, a także testować bezpieczeństwo sieci Wi-Fi. Opera VPN jest dostępna w 10 językach, w tym w polskim.
Umowy i fuzje

Chińczycy chcą kupić Operę

Wykupienie wszystkich akcji i zamienienie Opery w firmę prywatną może znacząco wzmocnić pozycję przeglądarki, jak i należącej do tej samej firmy popularnej platformy reklamowej.
Przeglądarki internetowe

Przeglądarka niczym Snapchat

Najnowsza Opera Coast pojawia się dzisiaj z intrygującym trybem przeglądania newsów. Najnowsza funkcja "dla ciebie" gromadzi artykuły z naszych ulubionych stron na stronie startowej, zapewniając spersonalizowany i szybki dostęp do newsów bezpośrednio w przeglądarce.
Przeglądarki internetowe

Odmieniona Opera Mini na Androida

Po raz pierwszy w Operze Mini na Androida użytkownicy mogą przełączać się pomiędzy dwoma trybami kompresji danych: wysokim i ekstremalnym. Dzięki tym dwóm trybom użytkownicy najnowszej wersji mogą dostosować kompresję do różnych warunków.
Recenzje

Nowa Opera Max rozwiąże wiele twoich problemów

Pakiety danych są u operatorów komórkowych coraz większe i coraz tańsze. Z coraz większą beztroską możemy przeglądać Internet na naszych telefonach. Sęk w tym, że są takie miejsca, w których wystarczy kilka minut, by zużyć połowę naszej "paczki danych".
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.