polkomtel

Telefonia

Aż 450 Mb/s prędkości pobierania danych w testach LTE-Advanced

Firmy Ericsson i Polkomtel wspólnie przeprowadziły test agregacji trzech pasm częstotliwości w standardzie LTE-Advanced i uzyskały aż 450 Mb/s prędkości pobierania danych. Było to możliwe dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu trzech częstotliwości nośnych 20 MHz w pasmach 800 MHz, 1800MHz i 2600 MHz. Do testów wykorzystano najnowsze oprogramowanie firmy Ericsson pozwalające na agregację bloków częstotliwości do 60…
E-handel

Możliwość zakupów w Sklepie Windows już w Plusie

Klienci sieci Plus korzystający z urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym firmy Microsoft mogą już w wygodny sposób robić zakupy w Sklepie Windows. Usługa została udostępniona z początkiem lipca bieżącego roku i pozwala na zakupienie dostępnych tam produktów przez użytkowników wszystkich rodzajów ofert w Plusie (Abonament, Mix, Na Kartę). Opłata za zakupy zostanie dopisana do najbliższego…
Telefonia

JA+ nowe możliwości

Ja+ nowe możliwości to nowe strategiczne podejście Plusa do relacji z klientami. Nowe możliwości są, jak twierdzi Plus, wielowymiarowe i oznaczają, że sieć będzie je realizowała w wielu obszarach: ofertowym, technologicznym, a także komunikacyjnym.
Prawo i polityka

Tablety zamiast ciężkich plecaków?

W Szkole Podstawowej nr 350 na Bemowie rozpoczyna się program pilotażowy pod hasłem "eTornister – tablety pełne podręczników." eTornister to specjalny program oferowany przez operatora sieci Plus, który tym razem, po raz pierwszy w Polsce zostanie wprowadzony dla uczniów klas pierwszych szkół podstawowych. Grupa 50. maluchów zamiast góry książek dostanie całkowicie za darmo tablety wyposażone…
Aplikacje użytkowe

W końcu wygodne zarządzanie kontem w Plusie

Plus uruchomił specjalną aplikację mobilną do zarządzania kontem klienta. Dzięki Plus online możliwy jest stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, aktualną ofertą operatora oraz można zakupić dodatkowe pakiety lub usługi. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemami Windows Phone, Windows 8, iOS oraz Android.
Dostęp do Internetu

W Plusie coraz szybszy Internet

Plus, jako pierwszy operator w Polsce, z sukcesem przeprowadził testy przesyłania danych z prędkością 300 Mb/s. Wykonano je w technologii LTE-Advanced dzięki połączeniu pasm w dwóch częstotliwościach - 1800 MHz i 2600 MHz. Testy zrealizowano we współpracy z firmą Ericsson i wykorzystano do nich oprogramowanie LTE-Advanced Carrier Aggregation. Przeprowadzona przez sieć Plus próba pokazała, z…
E-handel

Ruszyły płatności Google Play w Plusie

Udostępniona usługa "Płatności Google Play w Plus" pozwala na zakupienie wszystkich dostępnych tam produktów, a płatność za nie dopisana zostanie klientowi do najbliższego rachunku telekomunikacyjnego w Plusie.
Promocje

Roamingowa promocja Plusa

Plus wprowadza nową promocję "W Unii jak w domu", dzięki której podróżujący do krajów Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu uzyskają nowe stawki za połączenia i SMS-y. Od 29 kwietnia stawka za minutę połączenia oraz SMS-a w roamingu w wymienionych krajach wynosi 29 groszy.
Trendy

Plus rozpoczyna sprzedaż… prądu

Operator telekomunikacyjny wprowadza całkowicie nowy na polskim rynku, abonamentowy model sprzedaży prądu, w którym klient wybiera odpowiadający mu abonament z pakietem energii i płaci za tyle, ile jej zużył.
Dostęp do Internetu

LTE w Plusie przyspiesza do 225 Mb/s

Plus i Cyfrowy Polsat zaprezentowały możliwości LTE-Advanced w paśmie 2x15 MHz na częstotliwości 800 MHz, a osiągnięta testowo prędkość aż 225 Mb/s to możliwa szybkość dla wszystkich Polaków, gdy państwo polskie zdecyduje się na koncepcję jednej sieci dla wszystkich operatorów.
Dostęp do Internetu

Plus do Orange: kłamiecie!

Z pewnością widzieliście nie raz reklamy, w których główną bohaterką jest Baśka. Najpierw Plus próbował zabrać klientów Orange, potem była odpowiedź francuskiego operatora. Tak szybko to się z pewnością nie skończy.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.