red thread games

Gry flashowe

Draugen – mroczne serce norweskiego romantyzmu

Gatunek survival horroru przeżywa ostatnimi czasy prawdziwe oblężenie. W produkcji znajduje się już wiele interesujących tytułów, których celem jest przestraszenie gracza i opowiedzenie równocześnie ciekawej historii. Do tego grona właśnie dołączył Draugen.
Gry flashowe

Dreamfall Chapters ufundowane za ponad 1,5 mln $

O sukcesie zbiórki było wiadomo już po kilku pierwszych dniach. Pomimo spełnionego pułapu 850 tys. $ gwarantującego powstanie gry, użytkownicy dalej inwestowali w projekt, chcąc otrzymać bogatą i doskonałą grę przygodową. Wygląda na to, że nie będą zawiedzeni.
Gry flashowe

Dreamfall Chapters otrzyma polską wersję językową

W gry przygodowe, w których rozmowy z bohaterami stanowią znaczną część akcji najlepiej gra się słysząc rodzimy język. Jednak nie wszyscy gracze preferują dubbing (z jego jakością różnie bywa) dlatego polski wydawca gry CDP.pl zdecydował, że gra otrzyma także wersję z napisami.
Gry przygodowe

Dreamfall Chapters walczy na Kickstarterze

Fani serii The Longest Journey nie zawiedli. W ciągu pierwszych czterech dni uzbierano ponad 600 tysięcy dolarów. Raczej nikt nie ma wątpliwości, że sequel historii rozgrywającej się w dwóch światach uzbiera wymagany pułap 850 tysięcy, tym bardziej, że do końca akcji są jeszcze ponad trzy tygodnie.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.