rockstar

Jeżeli informacje Reutera są prawdziwe, to Google ma potężnego wroga. Prawo i polityka

Wojna Patentowa powoli się kończy

W 2011 roku firmy Microsoft, Apple, Ericsson, BlackBerry, Sony i EMC stworzyły konsorcjum Rockstar, by uniemożliwić Google'owi wykup patentów od bankrutującej firmy telekomunikacyjnej Nortel. Zapłaciły 4,5 miliarda dolarów za sześć tysięcy kluczowych dla branży patentów. Teraz się ich pozbywają.
Gry akcji

GTA V na next-geny i PC z widokiem FPP!

Wiemy już dobrze, że GTA V na pecetach, PS4 i Xbox One będzie wyglądać lepiej niż na konsolach poprzedniej generacji. Na stronie Rockstar opublikowano także kilka ciekawostek, które powinny przypaść do gustu miłośnikom strzelania z perspektywy pierwszej osoby.
Gry akcji

GTA V w końcu także na PC!

Najbardziej dochodowa gra ostatnich lat, super pozytywnie przyjęta przez recenzentów i samych graczy, dostępna wyłącznie na PS3 i Xbox 360 jeszcze w tym roku trafi na pozostałe platformy.
Umowy i fuzje

Giganci sprzedają patenty

Konsorcjum Rockstar, wspierane przez takich gigantów, jak Microsoft i Apple, chce sprzedać część z zakupionych przez siebie patentów, które odkupił od Nortela. Zakupem może być zainteresowany Google, który rywalizował o zakup owych patentów.
Gry akcji

GTA V pobiło już siedem rekordów Guinness’a!

"Granie nie jest już niszowym hobby, co właśnie potwierdziło GTA V. Gra pokonała nawet wielkie, hollywoodzkie produkcje i jesteśmy podekscytowani, że zagości na łamach naszej księgi" - powiedział Craig Glenday, redaktor naczelny Księgi Rekordów Guiness'a.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.