spotify

Spotify może zapłacić gigantyczne odszkodowanie (fot. iphonedigital) Prawo i polityka

Spotify nielegalnie udostępniło 2500 utworów

Prawnicy pokrzywdzonych artystów żądają po 150 tys. dol. za każdy z utworów udostępnionych bez zgody. Wśród pokrzywdzonych znaleźli się m.in. Miranda Lambert, Willie Nelson, Kenny Chesney oraz zespół Guns N’ Roses. To nie pierwsze takie powództwo przeciwko serwisowi.
Dźwięk

Spotify pracuje nad własnym sprzętem audio

Spotify jest kompatybilne z wieloma urządzeniami do odtwarzania muzyki - smartfonami, komputerami, telewizorami, konsolami, bezprzewodowymi głośnikami itp. Jedna z najpopularniejszych platform strumieniujących materiały audio ma jednak własne plany w zakresie hardware'u.
Aplikacje użytkowe

Spotify od dziś taniej dla studentów

Studenci jak wiadomo zawsze szukają oszczędności. Specjalnie dla nich Spotify przygotowało obniżkę w wysokości połowy abonamentu! Promocja obowiązuje przez cały rok, zatem warto z niej skorzystać - oczywiście jeśli posiadacie status studenta.
Media strumieniowe

Spotify prezentuje muzyczną mapę świata

W ubiegłym roku serwis Spotify zaprezentował interaktywną muzyczną mapę świata, która właśnie doczekała się swojej aktualizacji. Dzięki niej mamy okazję zobaczyć jakich gatunków muzycznych najbardziej lubią słuchać mieszkańcy danego regionu i które piosenki górują w ich listach przebojów.
Gry flashowe

Spotify dla graczy!

Ścieżki dźwiękowe towarzyszące grom stają się coraz ważniejszy elementem dopełniającym tą ogromną przyjemność, jaką jest granie. A co jeśli chcemy ich posłuchać poza grą?
Media strumieniowe

Spotify wprowadza nową funkcję

Spotify pozwoli nam zaoszczędzić czas przy przeszukiwaniu nowości. Zamiast przeglądać nowe albumy każdego z naszych ulubionych wykonawców, aplikacja sama przygotuje nam co tydzień zestaw najnowszych kawałków.
Gry flashowe

Radar premier: nowa usługa Spotify

Od 5 sierpnia użytkownicy Spotify nie muszą już tracić czasu na własnoręczne szukanie najnowszych wydań – co piątek, każdy użytkownik Spotify otrzyma spersonalizowaną playlistę składającą się z najnowszych utworów, prosto od artystów, którzy najlepiej trafiają w ich gust muzyczny.