uber

uber

Warszawiacy zuberyzowani

31% mieszkańców polskiej stolicy przynajmniej raz w ciągu ostatniego roku zamówiło samochód przez aplikację. Wyższy wynik zanotowały tylko 2 europejskie miasta.
Trendy

Kolejny skandal w Uberze

Członek zarządu Ubera brał udział w spotkaniu, dotyczącym kryzysu w przedsiębiorstwie. Firma wyjaśnia zarzuty o molestowanie seksualne w organizacji. W trakcie posiedzenia biznesmen zasugerował, że kobiety w pracy są nadmiernie gadatliwe. Te słowa wywołały burzę, a Bonderman odchodzi z zarządu.
Aplikacje użytkowe

Uber dla ciężarówek

Tak samo jak Uber łączy kierowców samochodów z potencjalnymi pasażerami - wersja Freight kojarzy prowadzących ciężarówki z klientami, którzy potrzebują transportu towarów.
Trendy

Badaczka sztucznej inteligencji rozpoczyna pracę w Uberze

W Toronto powstaje dział Advanced Technologies Group (ATG). Będzie wspierał prace inżynierów firmy, rozwijających technologię autonomicznych pojazdów. Na czele zespołu stanie Raquel Urtasun. To wybitna profesor, specjalizująca się w badaniach percepcji maszyn.
Trendy

Uber ruszy z testami latających taksówek już w 2020 roku

W październiku ubiegłego roku Uber potwierdził, że pracuje nad koncepcją latających samochodów, które miałyby dowozić klientów z miejsca na miejsce znacznie szybciej niż standardowe pojazdy naziemne. Najnowsze wieści wskazują na to, że budowa idzie zgodnie z planem.
Aplikacje użytkowe

UberEATS prezentuje nowości w aplikacji

UberEATS pojawił się grudniu 2015 roku w Toronto. Aplikacja wprowadziła nowy standard na rynku jedzenia na wynos - niezawodną dostawę za pomocą jednego przycisku w aplikacji. Początkowo UberEATS oferował jedzenie z tysiąca najlepszych restauracji w czterech miastach. Dziś na całym świecie z aplikacji korzysta już ponad 40 tysięcy restauracji, a aplikacja jest dostępna w 71…
Prawo i polityka

Uber musi opuścić Włochy

Przyszłość Ubera we Włoszech właśnie stała się mocno... niepewna. Sąd w Rzymie stwierdził właśnie, że usługi oferowane przez Ubera noszą znamiona nieuczciwej konkurencji i w związku z tym... przewoźnik musi zwinąć interes i wyprowadzić się z Włoch.
Trendy

Uber dowiezie Ci jedzenie

Dziś o godzinie 11.00 wystartowała nowa aplikacja znanej firmy zrzeszającej niezależnych kierowców. UberEATS ma być konkurencją dla takich portali jak Pizza Portal czy Pyszne.pl
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.