Stefa produktów Xiaomi

Xiaomi powstało 6 kwietnia 2010 roku.  Pierwszym produktem firmy był smartfon Mi1. Od smartfonów droga do słuchawek i smatwatchy była już krótka, ale w ramach marki sprzedawane są także telewizory, tablety, inteligentne opaski, kamerki sportowe, czajniki, hulajnogi, inteligentne żarówki, oczyszczacze powietrza i wiele innych towarów, które mieszczą się w obszernej kategorii Smart Home. Xiaomi rozbudowuje ofertę po prostu kupując innych producentów. Konsekwentnie jednak modyfikuje wygląd produktów, tak by w miarę możliwości zachować ich wspólną linię stylistyczną.

MC-TECH to sklep funkcjonujący na platformie Aliespress.com, który w ofercie ma przede wszystkim produkty Xiaomi. Sklep dysponuje magazynem w Polsce, więc dostawa jest błyskawiczna. Na większość produktów obowiązuje 3-letnia gwarancja.

 

Przy okazji polecamy także

Xiaomi Mi Band 4

Mi Band 4

To już czwarta odsłona sportowej opaski Xiaomi. W porównaniu z poprzednimi, nowy Mi Band ma większy (0,95″) i po raz pierwszy kolorowy wyświetlacz AMOLED. Z tym modelem nie będziesz mieć żadnego problemu, korzystając z niego w pełnym słońcu. Ba, sprawdzi się nawet pod wodą – Mi Band 4 rozpoznaje 5 różnych stylów pływania. Poza tym poda ci statystyki po spacerze, marszu, przejażdżce na rowerze i ćwiczeniach aerobowych. Mi Band 4 przez całą dobę monitoruje liczbę uderzeń serca na minutę. Przy okazji, fani muzyki będą nim zachwyceni – opaska pozwala sterować utworami w telefonie. Standardowo powiadomi też o przychodzących wiadomościach i połączeniach.

KUPISZ NA STRONIE SKLEPU MC-TECH

Xiaomi Redmi AirDots

Bezprzewodowe słuchawki Xiaomi nosi się wygodnie nawet w czasie wyczerpujących treningów. Słuchawki bezproblemowo łączą się z urządzeniami obsługiwanymi przez różne systemy. Xiaomi AirDots redukują szumy, a przy okazji mogą pracować przez 4 godziny bez ładowania. Dzięki etui ładującemu, ten czas z powodzeniem można wydłużyć do 12h. Choć niepozorne, słuchawki mają wewnątrz 7,5mm membrany, a także procesor DSP. Oba elementy wpływają na dobrą jakość dźwięku – zarówno w czasie rozmowy, jak i słuchania muzyki. Używanie AirDotsów jest proste – słuchawki obsłużysz jednym przyciskiem. Dzięki dodatkowym nakładkom dousznym, dopasujesz je do swoich potrzeb.

KUPISZ NA STRONIE SKLEPU MC-TECH

Xiaomi Mijia Wicue 12

 

Xiaomi Mija Wicue to 12″ tablet z ekranem LCD dla dzieci, choć dorośli bez wątpienia też zrobią z niego użytek. Do pisania i rysowania na nim wykorzystuje się dołączony rysik, który ma swoje stałe miejsce w obudowie tabletu, przez co nie ma szans się zgubić. Urządzenie reaguje na nacisk, więc można tworzyć linie o różnych grubościach. Ograniczeniem jest jedynie zielony kolor prac. Mija Wicue ma jeden przycisk, który pozwala szybko usunąć poprzednie szkice i notatki. Czyszczenie ekranu można powtórzyć 50 tys. razy. Czas działania na (wymiennej) baterii to aż 12 miesięcy. Magnes na pleckach pozwala używać Xiaomi Mija Wicue jako notatnika na lodówce.

KUPISZ NA STRONIE SKLEPU MC-TECH

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.