Prędkość obrotowa talerzy [obr./min]

Dyski sieciowe NAS

Western Digital My Book Live 1TB

Przystępna cena, estetyczny wygląd, cicha praca i niskie zużycie energii – to zalety urządzenia My Book Live 1TB firmy Western Digital. Ograniczone możliwości konfiguracji sprawiają, że jest to sprzęt kierowany do osób, którym zależy głównie na szybkim magazynie danych. Nie znajdziemy tu bowiem ani
Dyski sieciowe NAS

Netgear ReadyNAS NVX RNDX4000

Bardzo dobre urządzenie w akceptowalnej cenie, którego jednak nie postawiłbym w domu. Zużywa bowiem dużo energii i potrafi być głośniejsze niż stacjonarny komputer. W zamian oferuje wysoką wydajność i funkcjonalność, którą można rozszerzać dzięki gotowym dodatkom ze strony producenta.
Dyski sieciowe NAS

QNAP TS-419P+

Wydajny i ulepszony TS-419P+ to najwyższy model QNAP przeznaczony dla SOHO. Jest następcą bardzo dobrego modelu TS-419P, lecz jest od niego znacznie cichszy. Niestety pozbawiono go zamykanych na klucz kieszonek na dyski.
Dyski sieciowe NAS

Iomega Home Media Cloud Edition 2TB 34767

Serwer firmy Iomega choć prosty w obsłudze i oferujący dobre transfery SMB nie jest pozbawiony wad. Problemy z usługą FTP sprawiają, że znalazł się nisko w naszym zestawieniu. Ilość możliwych do skonfigurowania opcji jest niewielka ale w przypadku urządzenia przeznaczonego do użytku domowego można
Dyski sieciowe NAS

LG N2A2DD2

Prosty w obsłudze i dość funkcjonalny NAS do domu. Niestety jest wolniejszy od modelu N1T1DD1. Ograniczone możliwości konfiguracji sprawiają, że nie zda on egzaminu w wymagających specyficznych ustawień środowiskach. Zaletą jest niewygórowana cena.

Seagate Pipeline HD.2 ST3500312CS 500 GB

Pipeline HD.2 500 GB są dyskami zaprojektowanymi do pracy ciągłej 24x7 w urządzeniach multimedialnych jak DVR, IPTV będących domowymi centrami rozrywki. Wydajność ich jest zoptymalizowana pod kątem aplikacji wykorzystujących strumieniowe przesyłanie danych. Dyski cechuje bardzo niskie

Prestigio DataRacer III PDR3RD2TB 2TB

Prestigio DataRacer III wyposażony jest w uniwersalne złącze USB 2.0 i szybkie eSATA. Dysk chłodzony jest przez wentylatory wbudowane w boki futurystycznej obudowy. Wewnątrz pracuje dysk 7200 obr./min z 32-megabajtowym buforem.

ONE Technologies AluDISC 3.0 22317 2TB

AluDISC 3.0 to uniwersalny dysk o dużej pojemności i bardzo dobrej wydajności. Wyposażony w uniwersalne złącze USB 3.0. Dysk pracuje cicho. Aluminiowa obudowa bez wentylatora efektywnie odprowadza ciepło.
Dyski sieciowe NAS

Synology DS211+

Wydajny i funkcjonalny dwudyskowy serwer nas z obsługą hot-swap. Umieszczone na przednim panelu gniazdo kart SD ułatwia szybkie kopiowanie fotografii bez potrzeby pośrednictwa komputera.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.