Sensory

Apple iPad Pro 12.9 LTE 512GB (2017)

Używaj go tak, jak Ci wygodnie. Za pomocą dotykowego ekranu, rysika czy klawiatury. Dla osób poszukujących solidnych tabletów z dużym wyświetlaczem. 12,9-calowy ekran Retina doskonale wyświetla kolorowe obrazy. Nawet pod światło.

Huawei MediaPad M2 10.0 LTE

Tablet z responsywnym ekranem dla rysowników. Huawei MediaPad M2 10 cali pozwoli na stworzenie wymarzonej grafiki o idealnych szczegółach. Bateria 6000 mAh pozwala na intensywne użytkowanie daleko od źródła ładowania.

Asus ZenPad 8.0 (Z380KNL)

Lekki tablet LTE 8 cali, dzięki któremu nie jesteś zależny w podróży od Wi-Fi i którego producent osiągnął balans między wysublimowanym wyglądem a solidnym działaniem. 76% 8-calowego urządzenia zajmuje ekran, który dzięki kontrastowi Tru2Life wyświetla zdjęcia w realnych barwach.

Lenovo Yoga Book (YB1-X90F)

Tablet oferujący 4 różne konfiguracje pracy. Dla tradycjonalistów - posiada podkładkę, do której można przypiąć papierowe kartki. Dla nowoczesnych - pozwala na zapisywanie ręcznych notatek w plikach PDF. Jedno dotknięcie - i podkładka zmienia się w klawiaturę.

Apple iPad mini 4 LTE 128GB

W porównaniu do 13-calowych tabletów to miniaturka. 7-calowy iPad z łącznością LTE i modułem GPS sprawdzi się w podróży. Wypadki chodzą po tabletach - ale ten model dzięki zabezpieczeniu odciskiem palca będzie chronił Twoje dane.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.