System operacyjny

smartwatche

TEST: Samsung Galaxy Watch R810

W smartwatchu Samsung Galaxy klasyczne, ponadczasowe wzornictwo zostało połączone z bogatym zestawem funkcji fitness. Konkurencja jest jednak silna. Jak na jej tle wypada ten właśnie zegarek?

Apple iPad 9.7 LTE 128GB (MR7C2FD/A)

Poręczny i wszechstronny tablet z niemalże 10-calowym ekranem. Obsługiwany gestami, klawiaturą, rysikiem - jak Ci wygodniej. Dostosowany do aplikacji VR, edycji filmów 4K i gier z wysoką rozdzielczością. Obsługuje jednocześnie wiele aplikacji - dzięki niemu trzyma się tempo pracy.

Samsung Galaxy Tab Active2 LTE (SM-T395N)

Dostosowany do najbardziej aktywnych użytkowników - odporny na pył i wodę, wstrząsoodporny, niewrażliwy na upadki, więc idealny do korzystania w plenerze i podróży. Dostępny także w wersji z modułem Wi-Fi.

Skagen Connected Falster

Poważnie - nowoczesna technologia w eleganckim zegarku, który wtopi się nawet w biznesowe tło. Z przymrużeniem oka - gdyby koncepcja hygge była kobietą, wybrałaby subtelny i wygodny smartwatch Skagen.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.