USB do komunikacji z komputerem (0 - nie, 1 - tak)

Dyski sieciowe NAS

Western Digital My Book Live 1TB

Przystępna cena, estetyczny wygląd, cicha praca i niskie zużycie energii – to zalety urządzenia My Book Live 1TB firmy Western Digital. Ograniczone możliwości konfiguracji sprawiają, że jest to sprzęt kierowany do osób, którym zależy głównie na szybkim magazynie danych. Nie znajdziemy tu bowiem ani
Dyski sieciowe NAS

Netgear ReadyNAS NVX RNDX4000

Bardzo dobre urządzenie w akceptowalnej cenie, którego jednak nie postawiłbym w domu. Zużywa bowiem dużo energii i potrafi być głośniejsze niż stacjonarny komputer. W zamian oferuje wysoką wydajność i funkcjonalność, którą można rozszerzać dzięki gotowym dodatkom ze strony producenta.
Dyski sieciowe NAS

QNAP TS-419P+

Wydajny i ulepszony TS-419P+ to najwyższy model QNAP przeznaczony dla SOHO. Jest następcą bardzo dobrego modelu TS-419P, lecz jest od niego znacznie cichszy. Niestety pozbawiono go zamykanych na klucz kieszonek na dyski.
Dyski sieciowe NAS

Iomega Home Media Cloud Edition 2TB 34767

Serwer firmy Iomega choć prosty w obsłudze i oferujący dobre transfery SMB nie jest pozbawiony wad. Problemy z usługą FTP sprawiają, że znalazł się nisko w naszym zestawieniu. Ilość możliwych do skonfigurowania opcji jest niewielka ale w przypadku urządzenia przeznaczonego do użytku domowego można
Dyski sieciowe NAS

LG N2A2DD2

Prosty w obsłudze i dość funkcjonalny NAS do domu. Niestety jest wolniejszy od modelu N1T1DD1. Ograniczone możliwości konfiguracji sprawiają, że nie zda on egzaminu w wymagających specyficznych ustawień środowiskach. Zaletą jest niewygórowana cena.
Dyski sieciowe NAS

Synology DS211+

Wydajny i funkcjonalny dwudyskowy serwer nas z obsługą hot-swap. Umieszczone na przednim panelu gniazdo kart SD ułatwia szybkie kopiowanie fotografii bez potrzeby pośrednictwa komputera.
Dyski sieciowe NAS

Synology DS211

Kolejny bardzo dobry NAS od Synology. Wydajnością dorównuje modelowi DS211+ lecz jest od niego nieco tańszy. Z uwagi na inną konstrukcję również trochę głośniej pracuje i nie wspiera hot-swap. Zużywa jednak nieco mniej prądu.
Dyski sieciowe NAS

Asus NAS-M25

Przyjazny w obsłudze, estetyczny i dość wydajny – taki jest Asus NAS-M25. Interfejs, podobny do znanego z ruterów tej firmy i dostępny w wielu językach, także po polsku, sprawia, że nawet mało doświadczeni użytkownicy poradzą sobie z konfiguracją.
Dyski sieciowe NAS

LevelOne GNS-2000

Nie grzeszy nadmiarem wydajności ani oszałamiającym wzornictwem – wprost przeciwnie, wygląda i pracuje dość przeciętnie. Jego najważniejszą zaletą jest cena. Kosztuje bowiem poniżej pięciuset złotych (bez dysków).
Dyski sieciowe NAS

Synology DS211j

Jak na najprostszy i najtańszy model z linii DS211, model z "j" oferuje całkiem dobrą wydajność. Rozbudowana funkcjonalność i oprogramowanie znane również z wyższych modeli zapewniają wygodę pracy i szerokie możliwości wykorzystania.
Dyski sieciowe NAS

Buffalo LS-V1.0TL-EU

LinkStation Pro LS-V1.0TL jest przedstawicielem nowej serii V dysków sieciowych firmy Buffalo. W porównaniu do poprzedniej generacji poprawiono prędkości transferu i szybkość działania menu. Na pokładzie znalazł się też serwer WWW z PHP i MySQL oraz serwer multimediów zgodny z DLNA i iTunes.
Dyski sieciowe NAS

Buffalo LS-WV4.0TL/R1-EU

Nowa seria V dysków sieciowych LinkStation firmy Buffalo może pochwalić się wyższą od poprzedniej generacji prędkością przesyłania danych. Poprawiono też szybkość działania interfejsu webowego. W nowej wersji dostępny jest także serwer WWW z obsługą PHP i MySQL. Zaawansowanym użytkownikom może
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.