Drukarki laserowe

W drukarkach laserowych znajdziemy bęben pokryty materiałem utrzymującym ładunek w ciemności. Laser neutralizuje wybrane punkty co pozwala tonerowi przylec do bębna. Następnie toner jest odbierany przez papier i przytwierdzany do niego termicznie.

  • Drukarki laserowe cz.b.

    Ikona z drukarką. W drukarce znajduje się kartka z liniami tekstu.

    Drukarki laserowe monochromatyczne pozwalają na zachowanie równowagi pomiędzy kosztami eksploatacji, a jakością druku. Drukarki laserowe mono można wykorzystywać zarówno w domu, jak i w przedsiębiorstwie – szczególnie wówczas, gdy na co dzień wśród wydruków dominują dokumenty. W laboratorium CHIP-a poddaliśmy ocenie wiele parametrów. W efekcie powstał poniższy ranking drukarek laserowych monochromatycznych, który pomoże wam wybrać najlepsze i najbardziej wydajne urządzenia. Tabelę rankingową możecie dowolnie sortować, kierując się najistotniejszymi parametrami.

  • Drukarki laserowe kolorowe

    Ikona z drukarką. W drukarce widać kartkę z diagramem Venna ilustrującym przecięcia kolorów.

    Drukarki laserowe cieszą się dużą popularnością z uwagi na trwałość i jakość wydruku, dzięki technologii, którą wykorzystują. Jednak wybór najlepszej nie jest prosty. Dlatego w laboratorium CHIP-a przetestowaliśmy kilkadziesiąt urządzeń. Każdy test odbywał się zgodnie z tą samą procedurą. Dlatego możecie korzystać z poniższego rankingu, żeby wybrać urządzenie, które najlepiej spełni wasze oczekiwania. Ranking POWER to średnia ważona kategorii łączących parametry urządzeń, natomiast ECONO uwzględnia również relację ich cen. Możecie także – w ramach obu rankingów – sortować drukarki laserowe kolorowe po najważniejszych dla was kategoriach.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.