Drukarki

  • Drukarki atramentowe A4

    Drukarki atramentowe (ang. inkjet) wystrzeliwują tusz przez mikroskopijne dysze przesuwane ponad papierem. Kropelki tuszu są najczęściej napędzane poprzez gwałtowne odparowanie (Bubble jet) lub przy użyciu kryształów PZT (Piezo jet). Nasz ranking drukarek atramentowych A4 został przygotowany w oparciu o ocenę parametrów urządzeń nie tylko w takich kategoriach, jak jakość tekstu i druku, ale również szybkość i koszty drukowania, a także ergonomię i wyposażenie. W zestawieniu POWER najwyższe noty ex-aequo zdobyły: drukarka HP Officejet Pro 8100 ePrinter, HP Officejet Pro 8000 Wireless i model L800 firmy Epson. W kategorii ECONO rankingu drukarek atramentowych, która uwzględnia także relacje cen urządzeń, zwyciężyła drukarka atramentowa A4 Canon Pixma iP1900.

  • Drukarki fotograficzne 10×15

    Ranking drukarek do zdjęć przedstawia zestawienie najbardziej wydajnych urządzeń. Dzięki nim, możecie w każdej chwili przenosić na papier wasze najlepsze fotografie. Każda drukarka fotograficzna została oceniona zgodnie z tą samą procedurą. Efekty możecie sprawdzić w poniższej tabeli. Szczegółowe informacje na temat parametrów urządzeń znajdziecie po przejściu na ich podstrony.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.