Dyski sieciowe

  • Dyski sieciowe NAS 1-zatokowe

    Ranking dysków sieciowych NAS 1-zatokowych to zestawienie urządzeń które można wykorzystywać do użytku domowego i biurowego. Dzięki niemu komputery kliencie w sieci, będą mogły bez trudu korzystać z udostępnionych plików.

  • Dyski sieciowe NAS 2-zatokowe

    W przygotowanym przez nas rankingu dysków sieciowych NAS 2-zatokowych wzięliśmy pod uwagę wydajność urządzeń, ich wyposażenie, funkcjonalność, a także zużycie energii, które jest istotnym czynnikiem przy pracy ciągłej. Każdy dysk sieciowy NAS przetestowaliśmy zgodnie z tą samą procedurą. Jeśli rozważacie stworzenie serwera NAS w domu lub firmie, możecie sortować tabelę rankingową dysków NAS zgodnie z tym parametrem, który jest dla was priorytetowym.

  • Dyski sieciowe NAS 4-zatokowe

    Czterozatokowe dyski sieciowe NAS umożliwią użytkownikom waszych sieci korzystanie z dużej ilości zasobów. Możliwość instalacji aż czterech dysków pozwala na elastyczną konfigurację przestrzeni dyskowej – zarówno pod kątem bezpieczeństwa, jak i wydajności. W naszym laboratorium przetestowaliśmy wszystkie dyski z poniższego rankingu dokładnie w ten sam sposób. Dzięki temu możecie wybrać urządzenia najlepsze pod kątem ich wyposażenia, funkcjonalności, zużycia energii i wydajności. Po wyborze rankingu ECONO zobaczycie listę dysków sieciowych NAS 4-zatokowych, która uwzględnia również relację cen urządzeń.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.