Laptopy i tablety

 • Laptopy

  Ikona z typowym laptopem.

  W rankingu laptopów 2018 przedstawiamy laptopy dostosowane do różnych potrzeb i budżetów. Tanie laptopy dla dzieci, laptopy gamingowe, laptopy do biura i do podróży.

 • Laptopy 2 w 1

  Ikona z laptoptem, który ma częściowo odczepiony ekran.

  Ranking laptopów 2 w 1 sprawdzonych przez laboratorium CHIP-a zawiera zestawienie modeli przetestowanych według dokładnie tej samej procedury. Tabela zawiera szczegółowe wyniki, parametry, oceny i aktualne ceny poszczególnych model. Przetestowaliśmy mobilność w tym czas pracy na baterii, wyposażenie, wydajność, ergonomię i jakość wyświetlacza. Laptopy 2 w 1 można sortować zarówno pod kątem oceny łącznej POWER, jak i ocen składowych czy stosunku możliwości do ceny (ECONO). Aktualnie tabela obejmuje ok. 30 modeli laptopów i tabletów konwertowalnych lub inaczej hybrydowych dostępnych na rynku. Powiązane treści: Ranking – najlepszy tablet

 • Laptopy do 2000 zł

  Ikona z typowym laptopem.

  Ranking laptopów do 2000 zł sprawdzonych przez laboratorium CHIP-a zawiera zestawienie modeli przetestowanych według dokładnie tej samej procedury. Tabela zawiera szczegółowe wyniki, parametry, oceny i aktualne ceny poszczególnych model. Przetestowaliśmy mobilność w tym czas pracy na baterii, wyposażenie, wydajność, ergonomię i jakość wyświetlacza. Laptopy do 2000 zł można sortować zarówno pod kątem oceny łącznej POWER, jak i ocen składowych czy stosunku możliwości do ceny (ECONO). Aktualnie tabela obejmuje ok. 25 modeli laptopów w cenie do ok. 2000 zł dostępnych na rynku.

 • Laptopy do gier

  Ikona z typowym laptopem.

  Wydawać by się mogło, że najlepsze do gier są komputery stacjonarne. Jednak urządzenia w naszym rankingu laptopów do gier zupełnie temu przeczą. W CHIP-ie przetestowaliśmy wiele modeli, żeby wskazać te, które najlepiej poradzą sobie nawet z najbardziej wymagającymi tytułami. Sprawdziliśmy wszystkie parametry, które mają wpływ na jakość i płynność wirtualnych rozgrywek. Dzięki temu możesz wybrać dla siebie najlepszy laptop do gier.

 • Laptopy premium

  Ikona z typowym laptopem.

  Laptopy premium przeznaczone są dla najbardziej wymagających użytkowników. W rankingu laptopów premium sprawdziliśmy wszystko, co składa się na ocenę wydajności, mobilności, wyposażenia, a także ergonomii i ekranów urządzeń. Wszystko po to, żeby wybrać te laptopy, których „premium” definiuje się przez jakość, a nie tylko cenę.

 • Netbooki

  Ikona z typowym laptopem.

  Nasz ranking netbooków to zestawienie najbardziej mobilnych – z uwagi na swój rozmiar – komputerów przenośnych. Wszystkie netbooki w naszym rankingu przetestowaliśmy zgodnie z tą samą procedurą uwzględniającą najważniejsze kategorie – budowę i wyposażenie, ergonomię, wydajność i czas pracy na baterii. Ranking netbooków to dwa zestawienia – POWER i ECONO. Drugie – inaczej niż pierwsze – uwzględnia relację cen poszczególnych modeli netbooków. Oba rankingi możecie porządkować zgodnie z najważniejszymi dla was kategoriami.

 • Notebooki (archiwum)

  Ikona z typowym laptopem.

  Ranking notebooków to zestawienie modeli uwzględniające ich wydajność, a także inne istotne parametry.

 • Tablety

  Jeżeli masz smartfon i laptopa, czy jest Ci potrzebny tablet? Tablet to rozwiązanie pośrednie. Z jednej strony ma większy ekran niż smartfon, z drugiej strony – jest wygodniejszy do codziennego noszenia i w podróży niż laptop, chyba że masz ultracienkiego MacBooka. Poszukiwanie najlepszego tabletu często zaczyna się od wybrania rozmiaru ekranu, a następnie analizuje się pozostałe cechy. Ile cali mają najlepsze tablety i jak wybrać najlepszy z nich? O tym piszemy w tekście. Poniżej znajdziesz wynik naszych testów – ranking tabletów, w którym porównaliśmy kilkadziesiąt urządzeń.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.