Monitory

 • Monitory biurowe

  Wielogodzinna praca przed monitorem jest znakiem naszych czasów. Na szczęście to też wymusiło powstanie takich monitorów, które tę pracę uczynią przyjemniejszą. W naszym rankingu monitorów biurowych zebraliśmy kilkadziesiąt modeli i sprawdziliśmy, które z nich są najlepszym wyborem do pracy – niezależnie od tego, czy w domu, czy w biurze.

 • Monitory dla graczy

  Od monitorów dla graczy wymaga się przede wszystkim doskonałej jakości obrazu. Dlatego to ona jest najważniejszą składową w naszym rankingu. Jednak tworząc go, wzięliśmy pod uwagę również wyposażenie, ergonomię, a także zużycie energii, przez co ranking monitorów dla graczy jest kompletną listą urządzeń, które docenią najbardziej zapaleni fani komputerowej rozrywki.

 • Monitory dla grafików

  Monitory dla grafików, podobnie jak monitory dla graczy, muszą przede wszystkim cechować się możliwie najlepszą jakością obrazu. Dlatego również w tym rankingu ocenialiśmy z uwzględnieniem przede wszystkim tego, jak dobrze oddają barwy i prezentują najdrobniejsze szczegóły. Zwycięzcy rankingu na pewno okażą się znakomitym wyborem dla grafików i fotografów.

 • Monitory LCD 22 cale - archiwum

  Monitory 22 i 23 calowe to jeden z najczęstszych wyborów użytkowników. Wszystko dlatego, że nie zajmują dużo miejsca, a przy tym są wystarczające do codziennego użytku. Nasz ranking przygotowaliśmy w oparciu o szczegółowe testy każdego urządzenia. Porównywaliśmy nie tylko jakość obrazu, ale także ergonomię, wyposażenie, serwis i oszczędność energii. Tym samym możecie wybrać taki monitor, który zwycięża w najważniejszej dla was kategorii.

 • Monitory LCD 24 cale - archiwum

  Ranking monitorów 24 calowych w CHIP-ie to zestawienie szczegółowo przetestowanych przez nas modeli. Każdy z 24 calowych monitorów w naszym rankingu ocenialiśmy w ten sam sposób. W związku z tym, możesz teraz skorzystać z przygotowanych list, sortując nasz ranking monitorów po tych kategoriach, które mają dla ciebie największe znaczenie. Poza rankingiem POWER, jest jeszcze zestawienie monitorów 24 calowych ECONO, które uwzględnia najlepszą relację jakości i ceny.

 • Monitory LCD powyżej 24 cali

  Ranking monitorów komputerowych z przekątną większą niż 24 cale to propozycja dla osób, które na co dzień potrzebują większych ekranów. W CHIP-ie przetestowaliśmy kilkadziesiąt modeli dostępnych na rynku. To pozwoliło nam przygotować kompletne zestawienie monitorów komputerowych, które znakomicie sprawdzą się przy codziennej pracy i rozrywce.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.