Projektory

  • Projektory biznesowe HD

    Projektory w biznesie są często niezbędne. Konferencje, spotkania i szkolenia – wszystkie często wymagają prezentowania informacji w formie wizualnej. Trzeba jednak przyznać, że w przypadku niektórych modeli na rynku, jakość obrazu może nie być zadowalająca. Dlatego też przygotowaliśmy ranking projektorów biznesowych HD. Dokładnie przetestowaliśmy wyposażenie, funkcjonalność i jakość obrazu, a także głośność. Wszystko po to, żeby sprawdzić, który z procesorów najlepiej poradzi sobie w zastosowaniach biznesowych.

  • Projektory biznesowe VGA i XGA

    Zestawienie projektorów biznesowych VGA i XGA. W CHIP-ie przetestowaliśmy kilkadziesiąt modeli, żeby sprawdzić, które z nich są najlepsze. Po uwagę wzięliśmy następujące kategorie: budowę i wyposażenie, funkcjonalność, jakość obrazu, głośność. W efekcie przygotowaliśmy dwie tabele rankingowe – POWER i ECONO. Pierwsza uwzględnia najlepsze parametry, a druga bierze pod uwagę również relacje cen urządzeń.

  • Projektory do kina domowego

    Wykorzystywanie projektorów na potrzeby kina domowego jest coraz bardziej powszechne. Dlatego przyjrzeliśmy się uważnie blisko dwudziestu modelom projektorów do kina domowego. Sprawdziliśmy jakość obrazu, wyposażenie, ergonomię i zużycie energii. Efektem są poniższe zestawienia. Ranking projektorów do kina domowego możecie sortować po najważniejszych dla was kategoriach. Jeśli szukacie najlepszego połączenia ceny i jakości – sprawdźcie zestawienie ECONO.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.