Routery WiFi

zobacz tabelę

Jaki router wybrać dla dwóch osób korzystających w mało wymagający sposób z Internetu w kawalerce, jaki router sprawdzi się dla graczy streamujących rozgrywki, a jaki router kupić do dużego domu, w którym z Internetu korzystają dzieci w różnym wieku, a lokatorzy mają urządzenia IoT? Podpowiadamy, jakie są najlepsze i popularne routery TP-Link, Huawei i ASUS oraz czy warto mieć router Mi-Fi.

Rekomendowany jako najlepszy wybór dla tworzenia sieci domowej o wysokiej prędkości. W nowym modelu poprawiono nie tylko design! Ten nowoczesny router pełni też funkcję domowej sekretarki, przekierowującej wiadomości na e-mail.

Inteligentny trójantenowy router dla wysokiej wydajności sieci domowej. Kompatybilny z telewizorami, konsolami do gier, może tworzyć sieciową pamięć masową po podłączeniu dysku zewnętrznego.

Jak wybrać najlepszy router?

Aby wybrać najlepszy router do domu, sprawdź:

 • obsługiwane łącze dostępowe – żeby wiedzieć, czy wybrać router VDSL, ADSL, xDSL albo LTE, musisz znać rodzaj Twojego łącza dostępowego. W zależności od tego, jak jest dostarczane (bezprzewodowo, kablem telefonicznym, światłowodem czy kablem Ethernet), trzeba wybrać router z portem WAN w odpowiednim standardzie lub modemem na kartę SIM,
 • obsługiwane częstotliwości GSM i technologie transmisji danych w routerach 3G/4G/LTE,
 • standard bezprzewodowy w routerze Wi-Fi, od którego zależy maksymalna prędkość połączenia Wi-Fi i obsługiwana częstotliwość. Pamiętaj, że podane maksymalne prędkości trudno realnie osiągnąć ze względu na zakłócenia – przepustowość określona przez producenta powinna być wyższa niż prędkość Twojego łącza,
 • obsługiwane częstotliwości – np. 2,4 GHz czy 5 GHz – oraz maksymalną szerokość kanału radiowego. Wyższa częstotliwość jest wskazana np. do oglądania filmów online w najwyższej jakości, grania w wymagające gry itp. Routery Dual Band pozwalają transmitować dane na tych dwóch oddzielnych częstotliwościach – przy czym w paśmie 2,4 GHz kanały zachodzą na siebie i w efekcie powstają zakłócenia. Zakłóceniom sprzyja także wiele innych urządzeń pracujących na tej częstotliwości. W paśmie 5 GHz kanały nie zachodzą na siebie i w tej częstotliwości pracuje mniej urządzeń. Router Dual Band może działać na obu częstotliwościach lub na jednej wybranej – trzeba wziąć pod uwagę inne urządzenia, które mają korzystać z sieci bezprzewodowej,
 • wzmocnienie anten routera, ich liczba oraz jakość – anteny routera odpowiadają za zasięg Wi-Fi, moc sygnału. Wzmocnienie anteny jest najczęściej podawane w wartości dBi i jest to tzw. zysk energetyczny. Wartość w dBi określa, o ile decybeli jest większy poziom sygnału anteny w routerze od tzw. teoretycznej anteny izotropowej – takiej, która emitowałaby sygnał równomiernie i bezstratnie we wszystkich kierunkach. Im droższy jest router, tym ma więcej anten zdolnych do pokrycia zasięgiem większego obszaru,
 • technologia MIMO i MU-MIMO – powiązana z liczbą anten, ponieważ im więcej anten wykorzystuje router, tym większa jest przepustowość. Rozwiązanie MU-MIMO pozwala na jednakowe obsługiwanie wielu urządzeń w tym samym czasie – na przykład po podłączeniu do sieci tabletu transfer dla laptopa i smartfonu nie zostanie obniżony,
 • zabezpieczenia transmisji danych – funkcje dotyczące bezpieczeństwa są zależne od stopnia zaawansowania routera – niektóre pozwalają na np. zaawansowaną kontrolę rodzicielską, dostęp zdalny przez VPN czy priorytetowanie ruchu. Sprawdź, w jaki sposób router szyfruje dane – czy korzysta z np. szyfrowania WPA2,
 • dodatkowe złącza USB – przydatne, jeżeli chcesz podłączyć do routera bezpośrednio dysk lub drukarkę, udostępniając urządzenia pozostałym, podłączonym do sieci bezprzewodowo lub przewodowo,
 • wyświetlacz LCD – obecny najczęściej w niektórych routerach z kartą SIM – pozwala na łatwiejszą konfigurację ustawień i pokazuje np. stan naładowania baterii, moc sygnału itp.

Jako router mobilny sprawdzi się oczywiście router na kartę SIM, który wymaga tylko zasilania – niektóre modele są zasilane po prostu bateriami, dzięki czemu w środku komunikacji nie potrzebujemy nawet dostępu do gniazdka.

Jaki router Wi-Fi kupić?

Wybór routera Wi-Fi zależy zarówno od rodzaju łącza w domu, podłączonych do sieci urządzeń i sposobu korzystania z Internetu przez lokatorów, a nawet wielkości mieszkania. Tani router sprawdzi się na przykład osobie mieszkającej w małej kawalerce, używającej Internetu w domu głównie do przeglądania stron internetowych. Droższy router zapewniający dużą prędkość połączenia, dogodne opcje konfiguracji (np. funkcję ustawiania priorytetu dla ruchu sieciowego) trzeba wybrać, jeżeli chce go użytkować zaawansowany gracz.

Rankingi najlepszych routerów 2019

W rankingu najlepszych routerów 2019 uwzględniliśmy często poszukiwane routery danych producentów, odmienne parametry oraz różne segmenty cenowe.

Routery TP-Link

Router TP-Link Archer VR2800v może być konfigurowany z poziomu interfejsu użytkowanego na pececie, jak i z poziomu aplikacji na iOS i Androida. Router wyróżnia się technologią MU-MIMO, cztery zewnętrzne anteny dają zasięg wielokierunkowy, a dzięki formowaniu wiązek możliwe jest precyzyjne lokalizowanie urządzeń bezprzewodowych i tworzenie wydajnych połączeń z nimi – nawet kiedy urządzenia są przenoszone. Dzięki dwóm portom USB możliwe jest podłączenie do routera zarówno dysku, jak i drukarki, z kolei aż cztery porty Gigabit Ethernet dają nawet 10 razy większą przepustowość niż standard Ethernet. Ten model może przechowywać nawet wiadomości głosowe – pozwala na podłączenie słuchawek, telefonów analogowych czy faksu. Model obsługuje dwie częstotliwości – 2,4 GHz (do 600 Mb/s) i 5 GHz (do 2167 Mb/s), wykorzystuje standard 802.11ac Wave 2.

Router konfigurowalny z poziomu aplikacji na iOS lub Androida. Wielokierunkowy zasięg dzięki 4 antenom i precyzyjne lokalizowanie urządzeń bezprzewodowych to jedne z jego mocniejszych stron. Przechowuje wiadomości głosowe.

Trójzakresowy router TP-Link Archer C3200 xDLS ma dawać każdemu podłączonemu urządzeniu w domu najszybszą możliwą łączność, dzięki czemu prędkość dla każdego sprzętu ma zostać zoptymalizowana. 2 porty USB pozwalają na podłączenie dodatkowych urządzeń, a standard bezprzewodowy 802.11n pozwala na maksymalną prędkość do 600 Mbps dla częstotliwości 2,4 GHz i 1300 Mbps dla częstotliwości 5 GHz. Model zawiera 1 port WAN rodzaju RJ45.

Router bezprzewodowy wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000 Mb/s. Optymalizuje łączność indywidualnie dla każdego podłączonego urządzenia, a dzięki dwóm portom USB podłączysz je bezpośrednio do tego modelu.

Router TP-Link M7650 to przenośny hotspot, obsługujący technologię 4G LTE. Obsługuje jednocześnie do 32 połączeń bezprzewodowych, a bateria o pojemności 3000 mAh pozwala na maksymalnie 15 godzin pracy bez przerwy i do 900 godzin pracy w trybie czuwania. Użytkownik ma do wyboru dwie częstotliwości – 2,4 GHz i 5 GHz. Model posiada gniazdo na kartę microSD o maksymalnej pojemności 32 GB, a dostęp do zapisanych plików jest możliwy dzięki aplikacji na smartfona. Dzięki agregacji pasm jest możliwe osiągnięcie prędkości ściągania do 600 Mbps – informacje o prędkości czy stanie baterii są pokazywane na wyświetlaczu. Urządzenie posiada port USB – możliwe jest więc np. podłączenie peceta.

Routery Huawei

Router bezprzewodowy Huawei B525 z modemem 4G obsługuje dwie częstotliwości: 2,4 GHz i 5 GHz. Posiada antenę wbudowaną, lecz możliwe jest podłączenie dodatkowych dwóch zewnętrznych. Model jest kompatybilny z wieloma standardami połączeń – EDGE, GPRS, HSDPA, HSPA, HSPA +DC, HSPA+, HSUPA, LTE, UMTS, a dodatkowo można do niego podłączyć kabel Ethernet. Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej to 300 Mbps. Kolejny router bezprzewodowy Huawei z modemem 4G to model B315 – w porównaniu do poprzednika ma m.in. niższą maksymalną prędkość transmisji bezprzewodowej – do 150 Mbps. Obsługuje standardy 802.11b/g/n, LTE, HSPA+/HSPA, UMTS, EDGE, GPRS, GSM.

Router Huawei B310 także pozwala na podłączenie do 32. użytkowników jednocześnie. Jego maksymalny zasięg to 250 m, a na częstotliwości 2,4 GHz może wygenerować do 4 kanałów Wi-Fi. Maksymalna szybkość pobierania danych to 150 Mbps. Nie obsługuje VPN, jest kompatybilny ze standardami 802.11b, 802.11g i 802.11n.

Routery Asus

Dwuzakresowy router Wi-Fi Asus Blue Cave na pierwszy rzut oka przypomina głośnik. Jest to model dedykowany przede wszystkim rodzicom ze względu na zaawansowaną kontrolę rodzicielską. Z poziomu smartfona można kontrolować czas poświęcony na surfowanie w Internecie przez każdego lokatora korzystającego z różnych urządzeń mobilnych w domu. Dzięki funkcji AiProtection blokowane są zarówno szkodliwe strony internetowe, jak i zainfekowane urządzenia. Asus Blue Cave pasuje do systemu inteligentnego domu – użytkownik może zarządzać automatycznymi zadaniami dzięki usłudze IFTTT i serwisu Alexa.

Dwuzakresowy router bezprzewodowy Asus RT-AC86U jest dedykowany graczom – posiada akcelerator rozgrywki WTFast zapewnia odejście lagów w zapomnienie i płynne streamowanie w rozdzielczości 4K. Trzy anteny zewnętrzne są wspomagane funkcjami AiRadar i Range Boost w celu eliminacji martwych punktów. Dodatkowo dzięki technologii AIMesh można połączyć ze sobą kilka routerów Asus, aby stworzyć wydajną sieć dla domu.

Asus RT-AC86U może osiągnąć łączną prędkość 2917 Mbps (2167 Mbps dla 5 GHz, 750 Mbps dla 2,4 GHz). Przepustowość dla gracza może zostać poprawiona dzięki technologii QoS – użytkownik może przypisać tylko sobie 1 pasmo. Z kolei technologia AiProtection chroni nawet podłączone do sieci urządzenia IoT bez własnego antywirusa.

Router dla gracza, który wymaga od urządzenia możliwości ustawienia wysokiej przepustowości. Technologia QoS pozwala na indywidualne przypisanie pasma. Akcelerator rozgrywki WTFast przegania lagi i pozwala na streamowanie w wysokiej rozdzielczości.

Router mobilny – co to jest router Mi-Fi?

Router Mi-Fi to po prostu mobilny router Wi-Fi z kartą SIM. Router Mi-Fi jest routerem kieszonkowym bez zewnętrznych anten, na rynku są dostępne modele z wyświetlaczami pokazującymi aktualny zasięg, prędkość połączenia, stan baterii routera. Tanie routery Mi-Fi nie obsługują LTE, które pozwala na korzystanie z największej prędkości, zaś droższe modele Mi-Fi LTE mogą mieć także slot na kartę microSD, np. 32 GB, na której można zapisywać dowolne pliki i dzielić się nimi w łatwy sposób.

Czy router Mi-Fi jest potrzebny, jeżeli w każdym momencie możesz udostępnić Internet ze swojego smartfonu? Niekoniecznie, ale może dać większy komfort użytkowania. Router Mi-Fi może dawać lepszy zasięg, a poza tym nie będziesz obciążać dodatkowo smartfonu udostępnianiem Internetu. Kolejny plus jest taki, że dla routera Mi-Fi możesz kupić kartę SIM operatora, u którego sam pakiet Internetu wypada najkorzystniej cenowo. Router Mi-Fi będzie idealnym rozwiązaniem dla np. tabletu z Wi-Fi. Tablety z LTE są droższe od tych modeli o nawet kilkaset złotych, dlatego lepszym wyborem może być zainwestowanie w inne urządzenie – które przyda się często w podróży.

 • 89 | 74 Łączna
 • 87 | 77 Wyposażenie
 • 100 | 56 Funkcjonalność
 • 77 | 57 Wydajność
 • 96 | 62 Handhabung
6.
89
CHIP POWER

AVM Fritz!Box 6591 Cable

 • 90 | 73 Łączna
 • 81 | 70 Wyposażenie
 • 94 | 51 Funkcjonalność
 • 95 | 68 Wydajność
 • 90 | 57 Handhabung
4.
90
CHIP POWER

Asus ROG Rapture GT-AC2900

 • 76 | 78 Łączna
 • 66 | 72 Wyposażenie
 • 95 | 66 Funkcjonalność
 • 65 | 59 Wydajność
 • 84 | 67 Handhabung
41.
76
CHIP POWER

Synology MR2200ac

 • 90 | 74 Łączna
 • 89 | 78 Wyposażenie
 • 91 | 50 Funkcjonalność
 • 90 | 65 Wydajność
 • 90 | 57 Handhabung
3.
90
CHIP POWER

Asus DSL-AC88U-B

Dobry ruter WiFi do domu czy małej firmy powinien zapewniać odpowiednio wysoką wydajność oraz pokrycie…

 • 89 | 80 Łączna
 • 86 | 83 Wyposażenie
 • 91 | 56 Funkcjonalność
 • 89 | 71 Wydajność
 • 90 | 63 Handhabung
7.
89
CHIP POWER

Asus DSL-AC68VG

 • 86 | 73 Łączna
 • 80 | 72 Wyposażenie
 • 87 | 50 Funkcjonalność
 • 89 | 66 Wydajność
 • 96 | 63 Handhabung
13.
86
CHIP POWER

Netgear XR500

 • 88 | 87 Łączna
 • 79 | 82 Wyposażenie
 • 93 | 62 Funkcjonalność
 • 93 | 81 Wydajność
 • 90 | 69 Handhabung
8.
88
CHIP POWER

Asus Bluecave

"Dziurawy" ruter - tego jeszcze w naszym rankingu nie było. Ale nie tylko design sprawia,…

 • 86 | 97 Łączna
 • 72 | 86 Wyposażenie
 • 82 | 62 Funkcjonalność
 • 100 | 100 Wydajność
 • 100 | 88 Handhabung
19.
86
CHIP POWER

D-Link DIR-882

 • 77 | 60 Łączna
 • 71 | 58 Wyposażenie
 • 84 | 44 Funkcjonalność
 • 77 | 52 Wydajność
 • 78 | 47 Handhabung
40.
77
CHIP POWER

Securifi Almondplus

 • 88 | 78 Łączna
 • 84 | 79 Wyposażenie
 • 99 | 59 Funkcjonalność
 • 78 | 61 Wydajność
 • 96 | 66 Handhabung
9.
88
CHIP POWER

AVM Fritz!Box 6590 Cable

 • 71 | 52 Łączna
 • 76 | 59 Wyposażenie
 • 52 | 25 Funkcjonalność
 • 86 | 55 Wydajność
 • 72 | 41 Handhabung
47.
71
CHIP POWER

Linksys WRT32X

 • 87 | 82 Łączna
 • 81 | 81 Wyposażenie
 • 93 | 59 Funkcjonalność
 • 85 | 71 Wydajność
 • 90 | 66 Handhabung
11.
87
CHIP POWER

Asus RT-AC86U

Router dla gracza, który wymaga od urządzenia możliwości ustawienia wysokiej przepustowości. Technologia QoS pozwala na…

 • 82 | 80 Łączna
 • 77 | 80 Wyposażenie
 • 92 | 60 Funkcjonalność
 • 78 | 67 Wydajność
 • 84 | 63 Handhabung
30.
82
CHIP POWER

Zyxel NBG6815

 • 80 | 78 Łączna
 • 82 | 86 Wyposażenie
 • 86 | 57 Funkcjonalność
 • 67 | 59 Wydajność
 • 90 | 69 Handhabung
32.
80
CHIP POWER

Linksys EA8300

 • 85 | 60 Łączna
 • 84 | 63 Wyposażenie
 • 88 | 42 Funkcjonalność
 • 79 | 49 Wydajność
 • 100 | 55 Handhabung
24.
85
CHIP POWER

D-Link DIR-895L

 • 87 | 75 Łączna
 • 79 | 72 Wyposażenie
 • 99 | 57 Funkcjonalność
 • 80 | 60 Wydajność
 • 100 | 67 Handhabung
10.
87
CHIP POWER

Synology RT2600ac

 • 79 | 93 Łączna
 • 77 | 97 Wyposażenie
 • 92 | 73 Funkcjonalność
 • 66 | 69 Wydajność
 • 80 | 73 Handhabung
35.
79
CHIP POWER

Asus RT-AC58U

 • 93 | 83 Łączna
 • 100 | 95 Wyposażenie
 • 98 | 59 Funkcjonalność
 • 81 | 64 Wydajność
 • 96 | 67 Handhabung
1.
93
CHIP POWER

AVM Fritz!Box 7590

Rekomendowany jako najlepszy wybór dla tworzenia sieci domowej o wysokiej prędkości. W nowym modelu poprawiono…

 • 90 | 81 Łączna
 • 90 | 87 Wyposażenie
 • 98 | 60 Funkcjonalność
 • 81 | 65 Wydajność
 • 90 | 64 Handhabung
5.
90
CHIP POWER

TP-Link Archer VR2800v

Router konfigurowalny z poziomu aplikacji na iOS lub Androida. Wielokierunkowy zasięg dzięki 4 antenom i…

 • 75 | 58 Łączna
 • 80 | 66 Wyposażenie
 • 71 | 37 Funkcjonalność
 • 71 | 48 Wydajność
 • 82 | 49 Handhabung
44.
75
CHIP POWER

Sitecom Greyhound

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 85 | 67 Łączna
 • 91 | 77 Wyposażenie
 • 82 | 44 Funkcjonalność
 • 77 | 54 Wydajność
 • 100 | 62 Handhabung
25.
85
CHIP POWER

Linksys EA9500

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 86 | 63 Łączna
 • 88 | 69 Wyposażenie
 • 86 | 42 Funkcjonalność
 • 80 | 52 Wydajność
 • 100 | 57 Handhabung
17.
86
CHIP POWER

Netgear R8500

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 86 | 78 Łączna
 • 93 | 89 Wyposażenie
 • 88 | 54 Funkcjonalność
 • 77 | 61 Wydajność
 • 90 | 63 Handhabung
16.
86
CHIP POWER

Asus DSL-AC87VG

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 86 | 81 Łączna
 • 86 | 87 Wyposażenie
 • 98 | 63 Funkcjonalność
 • 69 | 58 Wydajność
 • 96 | 70 Handhabung
20.
86
CHIP POWER

AVM Fritz!Box 6490 Cable

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 91 | 79 Łączna
 • 98 | 90 Wyposażenie
 • 98 | 58 Funkcjonalność
 • 74 | 56 Wydajność
 • 96 | 65 Handhabung
2.
91
CHIP POWER

AVM Fritz!Box 7580

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 75 | 87 Łączna
 • 80 | 99 Wyposażenie
 • 76 | 59 Funkcjonalność
 • 68 | 69 Wydajność
 • 78 | 70 Handhabung
43.
75
CHIP POWER

TP-Link Archer VR900v

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 85 | 64 Łączna
 • 88 | 71 Wyposażenie
 • 94 | 48 Funkcjonalność
 • 73 | 48 Wydajność
 • 90 | 53 Handhabung
23.
85
CHIP POWER

Asus RT-AC5300

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 86 | 75 Łączna
 • 83 | 77 Wyposażenie
 • 93 | 54 Funkcjonalność
 • 82 | 63 Wydajność
 • 90 | 61 Handhabung
15.
86
CHIP POWER

Asus RT-AC88U

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 83 | 75 Łączna
 • 80 | 78 Wyposażenie
 • 80 | 49 Funkcjonalność
 • 85 | 68 Wydajność
 • 96 | 68 Handhabung
28.
83
CHIP POWER

Netgear R7800

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 82 | 72 Łączna
 • 89 | 82 Wyposażenie
 • 74 | 43 Funkcjonalność
 • 83 | 64 Wydajność
 • 88 | 59 Handhabung
29.
82
CHIP POWER

TP-Link Archer C3200

Router bezprzewodowy wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000 Mb/s. Optymalizuje łączność indywidualnie dla…

 • 61 | 65 Łączna
 • 79 | 89 Wyposażenie
 • 65 | 47 Funkcjonalność
 • 37 | 35 Wydajność
 • 66 | 55 Handhabung
52.
61
CHIP POWER

TP-Link Archer VR200v

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 76 | 83 Łączna
 • 73 | 86 Wyposażenie
 • 65 | 48 Funkcjonalność
 • 84 | 82 Wydajność
 • 88 | 75 Handhabung
42.
76
CHIP POWER

TP-Link Archer C9 AC1900

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 61 | 77 Łączna
 • 68 | 93 Wyposażenie
 • 64 | 55 Funkcjonalność
 • 47 | 53 Wydajność
 • 69 | 68 Handhabung
53.
61
CHIP POWER

TP-Link Archer C7 AC1750

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 67 | 76 Łączna
 • 79 | 95 Wyposażenie
 • 63 | 48 Funkcjonalność
 • 62 | 62 Wydajność
 • 60 | 53 Handhabung
50.
67
CHIP POWER

Telekom Speedport W 724V

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 84 | 78 Łączna
 • 77 | 76 Wyposażenie
 • 96 | 60 Funkcjonalność
 • 78 | 64 Wydajność
 • 91 | 66 Handhabung
26.
84
CHIP POWER

Synology RT1900AC

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 50 | 74 Łączna
 • 63 | 98 Wyposażenie
 • 15 | 15 Funkcjonalność
 • 69 | 89 Wydajność
 • 62 | 71 Handhabung
56.
50
CHIP POWER

Netis WF2780

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 78 | 71 Łączna
 • 86 | 84 Wyposażenie
 • 77 | 47 Funkcjonalność
 • 64 | 51 Wydajność
 • 96 | 68 Handhabung
38.
78
CHIP POWER

Netgear R8000

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 86 | 100 Łączna
 • 79 | 97 Wyposażenie
 • 93 | 72 Funkcjonalność
 • 84 | 86 Wydajność
 • 96 | 86 Handhabung
18.
86
CHIP POWER

Netgear R6400

Inteligentny trójantenowy router dla wysokiej wydajności sieci domowej. Kompatybilny z telewizorami, konsolami do gier, może…

 • 78 | 79 Łączna
 • 72 | 77 Wyposażenie
 • 80 | 54 Funkcjonalność
 • 77 | 68 Wydajność
 • 96 | 75 Handhabung
37.
78
CHIP POWER

Netgear R7000

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 79 | 76 Łączna
 • 67 | 68 Wyposażenie
 • 91 | 59 Funkcjonalność
 • 77 | 65 Wydajność
 • 84 | 63 Handhabung
34.
79
CHIP POWER

Linksys WRT1900ACS

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 72 | 74 Łączna
 • 67 | 73 Wyposażenie
 • 89 | 62 Funkcjonalność
 • 60 | 54 Wydajność
 • 75 | 60 Handhabung
46.
72
CHIP POWER

Linksys WRT1200AC

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 80 | 64 Łączna
 • 72 | 61 Wyposażenie
 • 86 | 46 Funkcjonalność
 • 78 | 55 Wydajność
 • 90 | 56 Handhabung
33.
80
CHIP POWER

Linksys EA8500

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 64 | 64 Łączna
 • 64 | 69 Wyposażenie
 • 60 | 41 Funkcjonalność
 • 70 | 62 Wydajność
 • 57 | 45 Handhabung
51.
64
CHIP POWER

Linksys EA6900

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 79 | 56 Łączna
 • 84 | 64 Wyposażenie
 • 80 | 39 Funkcjonalność
 • 67 | 43 Wydajność
 • 91 | 51 Handhabung
36.
79
CHIP POWER

D-Link DIR-890L

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 75 | 78 Łączna
 • 65 | 72 Wyposażenie
 • 72 | 51 Funkcjonalność
 • 79 | 73 Wydajność
 • 100 | 81 Handhabung
45.
75
CHIP POWER

D-Link DIR-868L

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 71 | 86 Łączna
 • 65 | 84 Wyposażenie
 • 72 | 59 Funkcjonalność
 • 67 | 72 Wydajność
 • 100 | 95 Handhabung
48.
71
CHIP POWER

D-Link DIR-860L

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 69 | 64 Łączna
 • 72 | 71 Wyposażenie
 • 62 | 39 Funkcjonalność
 • 68 | 56 Wydajność
 • 82 | 59 Handhabung
49.
69
CHIP POWER

Buffalo WZR-1166DHP

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 85 | 80 Łączna
 • 95 | 94 Wyposażenie
 • 94 | 59 Funkcjonalność
 • 71 | 58 Wydajność
 • 76 | 55 Handhabung
22.
85
CHIP POWER

AVM Fritz!Box 7490

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 81 | 87 Łączna
 • 87 | 100 Wyposażenie
 • 93 | 67 Funkcjonalność
 • 66 | 62 Wydajność
 • 76 | 63 Handhabung
31.
81
CHIP POWER

AVM Fritz!Box 3490

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 86 | 79 Łączna
 • 81 | 79 Wyposażenie
 • 93 | 57 Funkcjonalność
 • 82 | 67 Wydajność
 • 90 | 64 Handhabung
21.
86
CHIP POWER

Asus RT-AC87U

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 83 | 85 Łączna
 • 76 | 83 Wyposażenie
 • 93 | 64 Funkcjonalność
 • 78 | 70 Wydajność
 • 90 | 72 Handhabung
27.
83
CHIP POWER

Asus RT-AC68U

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 78 | 86 Łączna
 • 70 | 83 Wyposażenie
 • 92 | 69 Funkcjonalność
 • 66 | 65 Wydajność
 • 90 | 78 Handhabung
39.
78
CHIP POWER

Asus RT-AC66U

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 57 | 92 Łączna
 • 54 | 91 Wyposażenie
 • 92 | 100 Funkcjonalność
 • 19 | 26 Wydajność
 • 80 | 100 Handhabung
54.
57
CHIP POWER

Asus RT-AC51U

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 100…

 • 86 | 76 Łączna
 • 89 | 84 Wyposażenie
 • 93 | 56 Funkcjonalność
 • 76 | 59 Wydajność
 • 90 | 62 Handhabung
12.
86
CHIP POWER

Asus RT-AC3200

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 86 | 84 Łączna
 • 87 | 90 Wyposażenie
 • 92 | 60 Funkcjonalność
 • 80 | 69 Wydajność
 • 90 | 68 Handhabung
14.
86
CHIP POWER

Asus DSL-AC68U

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

 • 56 | 48 Łączna
 • 53 | 48 Wyposażenie
 • 47 | 27 Funkcjonalność
 • 74 | 56 Wydajność
 • 39 | 26 Handhabung
55.
56
CHIP POWER

Apple AirPort Extreme (ME918Z/A)

Router bezprzewodowy pracujący w standardzie 802.11ac oraz wyposażony w porty LAN pracujące z prędkością 1000…

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.