Telewizory

 • Telewizory 32-43 cale

  Największe ekrany nie zawsze równają się najlepszym rozwiązaniom. Przede wszystkim dlatego, że zajmowane miejsce może być nieproporcjonalne do naszych wymagań. Jeśli szukasz modelu, który zmieści się wszędzie, to ten ranking telewizorów jest dla ciebie. Wszystkie urządzenia w poniższym zestawieniu telewizorów przetestowaliśmy w taki sam sposób. Dzięki temu, z tabel rankingowych możesz wybrać telewizor, który zdominował pozostałe w łącznej ocenie. Bądź taki, który sprawdził się najlepiej w najważniejsze dla ciebie kategorii – wystarczy, że posortujesz tabelę zgodnie z nią. Ranking telewizorów ma też drugą odsłonę – ECONO, która wskazuje modele z najlepszą relacją ceny i jakości.

 • Telewizory LCD 40-42 cale - archiwum

  Ranking telewizorów LCD z przekątną 40-42 cale to zestawienie modeli, które dokładnie sprawdziliśmy, pod względem możliwości. Za istotne przyjęliśmy nie tylko kategorie związane z jakością obrazu i dźwięku, ale też wszystko, co wpływa na użytkowanie telewizorów LCD i wysokość rachunków za prąd.

 • Telewizory UHD do 55 cali

  Telewizory Ultra HD o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli są wyborem dla każdego, komu zależy na tym, żeby filmy, zdjęcia, a także prezentacje oglądać w najlepszej możliwej jakości. Telewizor z przekątną do 55 cali to świetny wybór nie tylko domu, ale również do sali konferencyjnej, a nawet większej pracowni. Dzięki niemu, każdy zainteresowany będzie mógł na bieżąco śledzić pokazywane treści. W CHIP-ie przygotowaliśmy ranking telewizorów Ultra HD. Przetestowaliśmy kilkadziesiąt popularnych modeli, żeby sprawdzić, które z nich są najlepsze. I to nie tylko pod względem jakości obrazu i dźwięku. Wśród czynników rankingowych uwzględniliśmy również wyposażenie, ergonomię i energooszczędność, które również mają niebagatelne znaczenie przy wyborze telewizorów UHD.

 • Telewizory UHD powyżej 55 cali

  Kino w domu? To jest możliwe tylko za sprawą największych telewizorów. Jednak mnogość modeli na rynku może sprawiać niemałe trudności w wyborze tego najlepszego. Dlatego też w CHIP-ie przygotowaliśmy ranking telewizorów UHD o przekątnej większej niż 55 cali. Każdy z nich przetestowaliśmy w taki sam sposób. Za podstawowe kategorie uznaliśmy jakość obrazu i dźwięku, a także wyposażenie, ergonomię i zużycie energii. Większość z nich dowodzi, że odpowiedź na pytanie o to, czy warto kupić telewizor UHD, jest pozytywna. Tabela rankingowa telewizorów powyżej 55 cali ma dwie odsłony – POWER i ECONO. Druga nie tylko bierze pod uwagę czynniki rankingowe, ale również ceny poszczególnych urządzeń.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.