Zegarki i opaski

  • Zegarki i opaski sportowe

    Zegarki i opaski sportowe są niezastąpione. Liczenie kroków, zużycia energii, a także pomiar snu to tylko nieliczne spośród ich możliwości. I to wszystko za niewielkie pieniądze. Każdy, kto chce monitorować swoją aktywność fizyczną może zacząć to robić od razu, bez uciążliwego zbierania danych – zegarki i opaski sportowe zrobią to za niego.

  • Zegarki sportowe GPS z pulsometrem

    Lubisz aktywnie spędzać czas? Jeśli tak, to zegarek sportowy z GPS i pulsometrem to coś, co na pewno ci się przyda. Nawet jeśli dopiero zaczynasz, warto mieć pod ręką – a nawet na niej – urządzenia, które pozwoli monitorować postępy w codziennych treningach. Ranking zegarków sportowych z pulsometrem i GSP przygotowaliśmy dokładnie testując urządzenia. Zestawiliśmy najważniejsze parametry, przez co teraz ty możesz wybrać, co jest dla ciebie najważniejsze i w ten sposób sortować naszą rankingową tabelę.

  • Zegarki typu smartwatch

    O ile smartfony wyparły w pewnym stopniu klasyczne zegarki na rękę, o tyle inteligentne zegarki są doskonałym uzupełnieniem smartfonów. Dzięki smartwatchowi możesz nie tylko monitorować parametry swojego treningu biegowego, rowerowego czy pływackiego, kontrolować jakość i długość snu, ale także sprawdzać powiadomienia z mediów społecznościowych, e-maili czy odczytywać SMS-y bez korzystania z telefonu. Jakie są najlepsze smartwatche i ile warto wydać na inteligentny zegarek? Sprawdź ranking smartwachy na dole strony.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.