News

intel smartfon Smartfony i tablety

Intel opatentował smartfon z kamerą 360°

Amerykańska firma znana jest głównie z produkcji procesorów i płyt głównych, ale zajmuje się również procesorami mobilnymi. Jak wynika z patentów odkrytych przez redakcję LetsGoDigital, Intel zamierza też zająć się produkcją nietuzinkowych smartfonów z autorskim systemem kamer.
Nauka i technika

Nowy wzorzec kilograma

Kilogram to dziwna jednostka. Po pierwsze, jest jedyną jednostką podstawową o przedrostku "kilo" (tak, podstawową nie jest gram, a własnie kilogram). Po drugie, sama definicja kilograma zmieniała się parę razy. Po trzecie - wzorzec tej jednostki to ponad stuletni kawałek metalu. Sami przyznacie, że to mocno archaiczny pomysł.

Google zrywa współpracę z Huawei

Jak informuje agencja Reuters, Google potwierdziło, że ze względu na wpisanie firmy Huawei w na czarną listę i nałożone na chińskiego producenta sankcje, zaprzestaje z nim współpracy.
epic games store Gry i filmy

Epic Game Store: pierwsza wyprzedaż i już problemy

16 maja ruszyła pierwsza duża wyprzedaż w sklepie Epic Games Store. Użytkownicy otrzymali 40 zł rabatu, co nie spodobało się niektórym producentom. Kilka pozycji m.in. "Vampire: The Masquerade - Bloodline 2", "Anno 1800" i "Oxygen Not Included" zostało wycofanych ze sklepu.
Gry i filmy

Aż 7 Polaków walczy w turnieju StarCrafta II w Kijowie

Podczas organizowanego w Kijowie turnieju World Championship Series wystąpi 7 reprezentantów Polski. Turniej potrwa do niedzieli, a jego zwycięzca poza nagrodą w postaci 20 tysięcy dolarów (77 tysięcy złotych) zagwarantuje sobie też występ podczas tegorocznych mistrzostw świata "StarCrafta II", które zostaną rozegrane na początku listopada na BlizzConie.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.