News

Prawo i polityka

Patostreamer, który pochwalił zabójstwo Adamowicza, zatrzymany

26-letni Daniel Z. z Torunia trafił w ręce policji. Został zatrzymany razem ze swoją matką po tym, jak podczas internetowej transmisji oboje pochlebnie ocenili morderstwo prezydenta Gdańska. Daniel Z. występuje w sieci pod pseudonimem Daniel Magical. Jego profil na YouTubie, obserwowany przez 280 tysięcy osób, został zablokowany.
westworld Gry

Koniec gry Westworld – z powodu procesu Bethesdy i Behaviour

Po półrocznym sporze gra free-to-play autorstwa Behaviour Interactive, nawiązująca do serialu HBO, została skasowana z App Store i Google Play. Wstrzymano także mikropłatności. Osoby, które ją pobrały wcześniej, mogą grać jeszcze do 16 kwietnia. To skutek sądowej ugody pomiędzy właścicielem praw autorskich a twórcą "Westworld".
Gry

Znamy wymagania Far Cry: New Dawn

Nowa gra Ubisoftu jest jednym z bardziej wyczekiwanych tytułów 2019 roku. Nic dziwnego, seria Far Cry to kawał historii gier FPS i jedna z nielicznych nadal skupionych przede wszystkim na rozgrywce dla pojedynczego gracza. Premiera gry odbędzie się 15 lutego.
Trendy

CEO NVIDII: Chmura nigdy nie zastąpi komputera PC

Jensen Huang, szef NVIDII to jeden z najbardziej rozpoznawalnych CEO w branży. Podobnie jak szefowa AMD, Huang wziął udział w spotkaniu z prasą podczas CES 2019. W charakterystycznym dla siebie rzeczowym, ale pozostającym na luzie tonie wyjaśnił kilka kwestii związanych z planami NVIDII.
Gry i rozrywka

Valve pracuje nad nową wersją platformy Steam

Na firmowym blogu Valve opublikowało wpis podsumowujący zmiany, jakie zaszły w 2018 r. na Steamie. Przy okazji studio zdradziło, czego możemy się spodziewać na Steam w tym roku. Wiele wskazuje na to, że owe plany, to wynik pojawienia się konkurencji.
Aplikacje użytkowe

Asystent Google oficjalnie w Polsce

Google rozpoczął aktywację usługi Asystent Google wśród polskich użytkowników smartfonów z systemem Android i Apple iOS. Powinna ona automatycznie uruchomić się na smartfonach, których posiadacze są zalogowani do konta Google. To warunek, by Asystent mógł w ogóle działać.
Smartfony

Dwa nowe modele smartfonów Samsunga

Wszyscy producenci pokazują ostatnio modele, które mają spodobać się bardziej wymagającym osobom, które jednak nie mają w zwyczaj przepłacać. Nic więc dziwnego, że w portfolio Samsunga pojawiły się kolejne modele ze średniej półki.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.