Recenzja wideo

Projektory

Armia Krajowa testuje projektor w plenerze [WIDEO]

Po nagraniu Młodych Junaków z Krakowa utrzymanym w konwencji kinowej teraz pora na bardziej klasyczny test. W ciekawym wideo możecie zobaczyć łódzkich uczestników naszej rywalizacji pod hasłem: "Epson - mistrzowskie oglądanie". Zespół "Armii Krajowej" postanowił sprawdzić działanie urządzenia również poza domem.
Projektory

Kolumbijczycy wywożą projektor do nowej kryjówki [WIDEO]

Po instalacji projektora i aranżacji piłkarskiego studia, teraz finaliści naszej rywalizacji przygotowują wideorecenzje sprzętu Epsona. Drużyna z Krakowa, która wcieliła się w role bosów kartelu narkotykowego z Kolumbii, pozostaje w mrocznej konwencji. Co tym razem wymyśliła?

CHIP Winter Challenge: Powerbanki VARTA Slim 6000 i 12000 mAh [WIDEO]

Gdziekolwiek wyjeżdżasz, na pewno będziesz używał smartfonu, aparatu fotograficznego, kamery, odbiornika GPS, może czytnika e-booków. Wszystkie te urządzenia potrzebują prądu, a nie wszędzie jest dostępna sieć elektryczna, więc lepiej mieć ze sobą trochę prądu "na wynos".
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.