Redakcyjny

wygraj honor 9 lite Konkursy i turnieje

KONKURS: przetestuj i zatrzymaj Honor 9 Lite!

Wspólnie z marką Honor przygotowaliśmy konkurs, w którym trzech czytelników CHIP-a będzie miało okazję przetestować jeden z nowszych smartfonów producenta, podzielić się na łamach naszego portalu swoimi wrażeniami z jego użytkowania i, jeśli wypełnią wszystkie zadania, zostawić urządzenie u siebie. Co zrobić, aby zostać testerem Honor 9 Lite?
konkurs Wydarzenia

KONKURS: przetestuj i zatrzymaj drukarkę Epson

Wspólnie z Epsonem przygotowaliśmy konkurs, w którym trzech z was będzie miało okazję przetestować trzy modele najnowszych drukarek, podzielić się na łamach CHIP-a swoimi wrażeniami, i jeśli wypełnią wszystkie zadania - zostawić je u siebie. Tylko jedna odpowiedź dzieli cię od wygranej.

Na płycie – 2017/05

Na płycie znajdziecie m. in. aplikację do retuszowania zdjęć, a także polską grę przygodową.

Polecamy! – 2017/05

W majowym numerze przeczytacie o najnowszych procesorach Ryzen, a także o projekcie CyanogenMod.

Na płycie – 2017/04

Na płycie znajdziecie program do optymalizacji Windowsa, a także aplikację do redukowania szumów na zdjęciach.

W numerze – 2017/04

Moralność maszyn, podróże przyszłości, medyczna rękawiczka i wiele innych. Poniżej prezentujemy polecane artykuły z kolejnego wydania CHIP-a

Na płycie – 2017/03

Na płycie znajdziecie m.in. program chroniący przed ransomware. a także aplikację do obróbki plików graficznych.

Polecamy! – 2017/03

W najnowszym numerze możecie poczytać o dzisiejszych Chinach, a także o szyfrowaniu danych. Sprawdźcie pozostałe tematy.

Na płycie – 2017/01

Na płycie znajdziecie program do zarządzania bazą kontrahentów, a także aplikację, która ułatwi pozbycie się pozostałości po odinstalowanych programach.

W numerze polecamy – 2017/01

Jak naprawić zepsute urządzenia? Jakie gadżety przyciągają naszą uwagę mimo tego, że są zupełnie zbędne? Na te i inne pytania odpowiadamy w aktualnym numerze CHIP-a.

Polecamy! – 2016/12

W numerze polecamy artykuły o tym, ile Facebook o nas wie, a także o piątek generacji sieci GSM. Sprawdźcie pozostałe teksty.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.