Aplikacje testujące

Aplikacje testujące

Czy SYSmark to rzetelna aplikacja testująca?

Wokół SYSmarka narasta coraz więcej kontrowersji, które skutkują wywoływaniem dyskusji na temat użyteczności takich narzędzi. Wiele wskazuje, że nie służą one tylko testerom na portalach, ale w głównej mierze firmom i instytucjom do... tworzenia wymagań przetargowych.
Aplikacje testujące

Catzilla – nowy, polski benchmark

Platige Image oraz demoscenowa grupa Plastic publikuje trailer do wspólnego przedsięwzięcia zrealizowanego wraz ALLCinema ­– grupą ALLPlayera. Firmy stworzyły benchmark, oprogramowanie sprawdzające możliwości wydajnościowe komputera.
Aplikacje testujące

Testowy NetCrunch w chmurze – dzięki OXYDemo

Firma AdRem Software - producent profesjonalnego oprogramowania do monitorowania sieci komputerowych - umożliwiła swoim aktualnym i potencjalnym klientom testowanie oprogramowania NetCrunch na serwerze w chmurze. Technologię, dzięki której możliwe jest wygodne i łatwe (bez potrzeby pobierania i instalowania wersji demonstracyjnej) sprawdzenie możliwości programu, dostarczyła wrocławska firma Oxycom.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.